Χρησιμοποιούμε cookies στον ιστότοπό μας. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, συναινείτε στη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie. Για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τα cookieς, πώς τα χρησιμοποιούμε και πώς μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας, παρακαλώ δείτε την πολιτική προστασίας δεδομένων.
Το πρώτο και μοναδικό Κυπριακό 24ωρο υψηλής ευκρίνειας κανάλι ταινιών!
Το κανάλι Movies Best HD ξεχωρίζει για το τηλεοπτικό θέαμα του, προσφέροντας επιλογές μεγάλων blockbusters, κινηματογραφικών αφιερωμάτων και πρεμιέρων από τα μεγαλύτερα στούντιο της Αμερικής και του υπόλοιπου κόσμου, καθώς και επιτυχημένες τηλεοπτικές σειρές.
Οι απαιτητικοί λάτρεις της 7ης τέχνης μπορούν να απολαύσουν επίσης βραβευμένες ταινίες και αγαπημένες παραγωγές όλων των εποχών από το Χόλιγουντ και τον παγκόσμιο κινηματογράφο
01:00:00
MY COUSIN VINNY
03:00:00
QUIZ SHOW
05:15:00
APACHE JUNCTION
07:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
08:45:00
THE WHALE
10:45:00
TANNA
12:45:00
MY COUSIN VINNY
15:00:00
QUIZ SHOW
17:30:00
APACHE JUNCTION
19:10:00
EDDIE THE EAGLE
21:00:00
THE INSIDER
23:45:00
MAIN STREET
01:30:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
04:00:00
LITTLE MISS SUNSHINE
06:00:00
FATAL FANDOM
07:30:00
EDDIE THE EAGLE
09:15:00
THE INSIDER
12:00:00
MAIN STREET
13:40:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
16:05:00
LITTLE MISS SUNSHINE
18:00:00
FATAL FANDOM
19:35:00
PORTO
21:00:00
GRANS (BORDER)
23:00:00
100 METROS (100 METERS)
00:50:00
SON OF THE SOUTH
02:40:00
ON THE LINE
04:30:00
CRAZY HEART
06:30:00
PORTO
08:00:00
GRANS (BORDER)
10:00:00
100 METROS (100 METERS)
12:00:00
SON OF THE SOUTH
13:50:00
ON THE LINE
15:45:00
CHECKERED NINJA 2
17:20:00
CRAZY HEART
19:20:00
NOISE
21:00:00
THE BOOK THIEF
23:15:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
01:20:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
03:20:00
CON AIR
05:15:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
07:00:00
NOISE
08:45:00
THE BOOK THIEF
11:00:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
13:15:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
15:15:00
CON AIR
17:15:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
19:15:00
UTAMA
21:00:00
ONE FINE DAY
23:00:00
WILD
01:00:00
MOONLIGHT
03:00:00
THE FLORIDA PROJECT
04:50:00
TANNA
06:40:00
UTAMA
08:10:00
ONE FINE DAY
10:00:00
WILD
12:00:00
MOONLIGHT
14:00:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
15:30:00
THE FLORIDA PROJECT
17:30:00
TANNA
19:20:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 1)
20:10:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 2)
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 3)
21:50:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 4)
22:50:00
THE WHALE
00:50:00
FIRST COW
03:00:00
WALK THE LINE
05:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
07:00:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 1)
07:50:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 2)
08:40:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 3)
09:30:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 4)
10:30:00
THE WHALE
12:30:00
FIRST COW
14:45:00
WALK THE LINE
17:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
19:15:00
ONE CRAZY THING
21:00:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
22:45:00
THE INSIDER
01:30:00
HOFFA
05:00:00
SAY ANYTHING
06:45:00
ONE CRAZY THING
08:30:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
10:15:00
THE INSIDER
13:00:00
HOFFA
15:30:00
ROCK DOG 2
17:15:00
SAY ANYTHING
19:00:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
21:00:00
BLACK SWAN
23:00:00
GRANS (BORDER)
01:00:00
THE DEVIL WEARS PRADA
03:00:00
THE FULL MONTY
04:45:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
06:15:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
08:15:00
BLACK SWAN
10:15:00
GRANS (BORDER)
12:15:00
THE DEVIL WEARS PRADA
14:15:00
THE FULL MONTY
16:00:00
ANASTASIA
17:40:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
19:10:00
BLOOD ON THE CROWN
21:00:00
CHOSEN
23:00:00
THE BOOK THIEF
01:15:00
GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE
03:00:00
LAST CALL
04:45:00
THEEB
06:30:00
BLOOD ON THE CROWN
08:15:00
CHOSEN
10:00:00
THE BOOK THIEF
12:15:00
CHECKERED NINJA 2
13:50:00
GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE
15:30:00
LAST CALL
17:15:00
THEEB
19:00:00
THE FLORIDA PROJECT
21:00:00
TANGERINES
22:40:00
MY COUSIN VINNY
00:40:00
THE LOST GIRLS
02:30:00
SISTER OF THE GROOM
04:00:00
DYING TO BELONG
05:30:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
07:00:00
THE FLORIDA PROJECT
08:50:00
TANGERINES
10:25:00
MY COUSIN VINNY
12:25:00
THE LOST GIRLS
14:15:00
SISTER OF THE GROOM
15:50:00
DYING TO BELONG
17:25:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
19:00:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
21:00:00
BREATHE
23:00:00
LITTLE MISS SUNSHINE
00:45:00
MAIN STREET
02:30:00
IN AMERICA
04:30:00
THE WHALE
06:30:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
08:30:00
BREATHE
10:30:00
LITTLE MISS SUNSHINE
12:30:00
MAIN STREET
14:30:00
IN AMERICA
16:30:00
THE WHALE
18:35:00
OPERATION MINCEMEAT
21:00:00
FELIX & MEIRA
23:00:00
SON OF THE SOUTH
01:00:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
02:50:00
AFTER THE BALL
04:45:00
THE INSIDER
07:30:00
FELIX & MEIRA
09:25:00
SON OF THE SOUTH
11:15:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
13:00:00
NOISE
14:40:00
AFTER THE BALL
16:30:00
THE INSIDER
19:15:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 3)
20:05:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 4)
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 1)
21:50:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 2)
22:45:00
BLACK SWAN
00:45:00
THE DARJEELING LIMITED
02:30:00
MOONLIGHT
04:30:00
GRANS (BORDER)
06:30:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 3)
07:30:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 4)
08:30:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 1)
09:30:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 2)
10:30:00
BLACK SWAN
12:30:00
THE DARJEELING LIMITED
14:30:00
MOONLIGHT
16:30:00
GRANS (BORDER)
18:30:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
21:00:00
RIVER
22:30:00
CHOSEN
00:30:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
02:15:00
BOSCH AND ROCKIT
04:00:00
THE BOOK THIEF
06:15:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
08:40:00
RIVER
10:00:00
CHOSEN
12:00:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
14:00:00
BOSCH AND ROCKIT
16:00:00
THE BOOK THIEF
18:30:00
QUIZ SHOW
21:00:00
MAFIA MAMMA
22:50:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
00:35:00
KINSEY
02:35:00
CRAZY HEART
04:30:00
PORTO
05:45:00
QUIZ SHOW
08:00:00
MAFIA MAMMA
09:45:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
11:30:00
KINSEY
13:30:00
CRAZY HEART
15:30:00
PORTO
17:00:00
CHECKERED NINJA 2
18:40:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
21:00:00
SIMULANT
22:45:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
00:45:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
02:15:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
04:30:00
THE SENSE OF AN ENDING
06:30:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
09:00:00
SIMULANT
11:00:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
13:00:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
14:45:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
17:00:00
THE SENSE OF AN ENDING
19:00:00
WILD
21:00:00
MEN
22:50:00
FATAL FANDOM
00:30:00
THE REQUIN
02:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
04:00:00
BLOOD ON THE CROWN
05:50:00
LOS QUE AMAN ODIAN (IN LOVE AND IN HATE)
07:45:00
WILD
09:45:00
FATAL FANDOM
11:30:00
THE REQUIN
13:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
15:00:00
BLOOD ON THE CROWN
17:00:00
LOS QUE AMAN ODIAN (IN LOVE AND IN HATE)
19:00:00
THE DEVIL WEARS PRADA
21:00:00
THE LOST KING
23:00:00
LAST CALL
00:50:00
ROMANCE IN HAWAII
02:20:00
TANNA
04:15:00
BLACK SWAN
06:15:00
THE DEVIL WEARS PRADA
08:15:00
THE LOST KING
10:10:00
LAST CALL
12:00:00
ROMANCE IN HAWAII
13:30:00
TANNA
15:30:00
ANASTASIA
17:15:00
BLACK SWAN
19:15:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
21:00:00
SISTER OF THE GROOM
22:45:00
DYING TO BELONG
00:15:00
BREATHE
02:15:00
THEEB
04:00:00
GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE
05:40:00
CHOSEN
07:25:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
08:55:00
SISTER OF THE GROOM
10:30:00
DYING TO BELONG
12:00:00
BREATHE
14:00:00
THEEB
15:45:00
GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE
17:30:00
CHOSEN
19:20:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 1)
20:10:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 2)
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 3)
21:50:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 4)
22:45:00
MAFIA MAMMA
00:30:00
FELIX & MEIRA
02:15:00
PARADISE CITY
03:50:00
SON OF THE SOUTH
05:35:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
07:20:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 1)
08:05:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 2)
08:55:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 3)
09:40:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 4)
10:30:00
MAFIA MAMMA
12:15:00
FELIX & MEIRA
14:00:00
PARADISE CITY
15:35:00
SON OF THE SOUTH
17:25:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
19:15:00
ANTOINETTE DANS LES CHEVENNES (MY DONKEY, MY LOVER AND I)
21:00:00
THE LOST GIRLS
23:00:00
SIMULANT
00:45:00
OLGA
02:15:00
TANGERINES
03:45:00
NOISE
05:15:00
THE RITUAL KILLER
06:50:00
ANTOINETTE DANS LES CHEVENNES (MY DONKEY, MY LOVER AND I)
08:35:00
THE LOST GIRLS
10:30:00
SIMULANT
12:15:00
OLGA
14:00:00
TANGERINES
15:45:00
NOISE
17:30:00
THE RITUAL KILLER
19:15:00
THE FULL MONTY
21:00:00
PETER VON KANT
22:45:00
THE FLORIDA PROJECT
00:45:00
AFTER THE BALL
02:30:00
THE DARJEELING LIMITED
04:00:00
RIVER
05:15:00
EL CRACK CERO (THE CRACK: INCEPTION)
07:15:00
THE FULL MONTY
08:50:00
PETER VON KANT
10:20:00
THE FLORIDA PROJECT
12:20:00
AFTER THE BALL
14:05:00
THE DARJEELING LIMITED
15:45:00
RIVER
17:05:00
EL CRACK CERO (THE CRACK: INCEPTION)
19:10:00
IN AMERICA
21:00:00
PAYBACK
22:45:00
MOONLIGHT
00:45:00
BE MINE
02:30:00
THE WHALE
04:30:00
BOSCH AND ROCKIT
06:15:00
IN AMERICA
08:00:00
PAYBACK
09:45:00
MOONLIGHT
11:45:00
BE MINE
13:30:00
THE WHALE
15:30:00
LOVE IN BLOOM
17:05:00
BOSCH AND ROCKIT
19:00:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
21:00:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
23:00:00
OPERATION MINCEMEAT
01:15:00
THE INSIDER
04:00:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
06:15:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
08:15:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
10:15:00
OPERATION MINCEMEAT
12:30:00
THE INSIDER
15:15:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
17:30:00
SAVING CHRISTMAS SPIRIT
19:00:00
MY COUSIN VINNY
21:00:00
NOTRE-DAME BRULE (NOTRE DAME ON FIRE)
23:00:00
PORTO
00:30:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
02:25:00
GRANS (BORDER)
04:15:00
FATAL FANDOM
05:45:00
MAFIA MAMMA
07:30:00
MY COUSIN VINNY
09:30:00
NOTRE-DAME BRULE (NOTRE DAME ON FIRE)
11:30:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
13:30:00
GRANS (BORDER)
15:30:00
FATAL FANDOM
17:05:00
MAFIA MAMMA
19:00:00
THE SENSE OF AN ENDING
21:00:00
MAIN STREET
22:45:00
KINSEY
00:45:00
THE LOST KING
02:35:00
THE BOOK THIEF
04:45:00
SIMULANT
06:20:00
THE SENSE OF AN ENDING
08:10:00
MAIN STREET
09:45:00
KINSEY
11:45:00
THE LOST KING
13:35:00
THE BOOK THIEF
15:50:00
MISTLETOE RANCH
17:30:00
SIMULANT
19:10:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 3)
20:00:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 4)
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 1)
21:50:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 2)
22:45:00
PETER VON KANT
00:30:00
MEN
02:30:00
THE REQUIN
04:00:00
BREATHE
06:00:00
SISTER OF THE GROOM
07:40:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 3)
08:30:00
AGATHA CHRISTIE'S THE ABC MURDERS (EP. 4)
09:30:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 1)
10:30:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 2)
11:30:00
PETER VON KANT
13:15:00
THE REQUIN
15:00:00
BREATHE
17:05:00
SISTER OF THE GROOM
19:00:00
CRAZY HEART
21:00:00
LAST CALL
22:50:00
PAYBACK
00:30:00
SIGNS OF LOVE
02:15:00
LOS QUE AMAN ODIAN (IN LOVE AND IN HATE)
04:00:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
05:35:00
ROMANCE IN HAWAII
07:00:00
CRAZY HEART
09:00:00
LAST CALL
10:45:00
PAYBACK
12:25:00
SIGNS OF LOVE
14:10:00
LOS QUE AMAN ODIAN (IN LOVE AND IN HATE)
16:00:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
17:40:00
ROMANCE IN HAWAII
19:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
21:00:00
HEARTS AND BONES
23:00:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
00:30:00
GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE
02:10:00
DYING TO BELONG
03:40:00
PARADISE CITY
05:15:00
ANTOINETTE DANS LES CHEVENNES (MY DONKEY, MY LOVER AND I)
07:00:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
08:45:00
HEARTS AND BONES
10:45:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
12:15:00
GOOD LUCK TO YOU, LEO GRANDE
14:00:00
DYING TO BELONG
15:35:00
PARADISE CITY
17:15:00
ANTOINETTE DANS LES CHEVENNES (MY DONKEY, MY LOVER AND I)
19:00:00
TANNA
21:00:00
NIGHTRIDE
22:45:00
FELIX & MEIRA
00:35:00
THE RITUAL KILLER
02:10:00
BLACK SWAN
04:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
05:30:00
SON OF THE SOUTH
07:15:00
TANNA
09:00:00
NIGHTRIDE
10:40:00
FELIX & MEIRA
12:25:00
THE RITUAL KILLER
14:00:00
BLACK SWAN
15:50:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
17:25:00
SON OF THE SOUTH
19:15:00
THEEB
21:00:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
22:50:00
OLGA
00:25:00
NOISE
02:00:00
CHOSEN
03:45:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
05:15:00
AN ASSORTMENT OF CHRISTMAS TALES IN NO PARTICULAR ORDER
07:00:00
THEEB
09:00:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
10:50:00
OLGA
12:30:00
NOISE
14:15:00
CHOSEN
16:15:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
17:45:00
AN ASSORTMENT OF CHRISTMAS TALES IN NO PARTICULAR ORDER
19:30:00
RIVER
21:00:00
EL OLIVO (THE OLIVE TREE)
22:45:00
THE DARJEELING LIMITED
00:30:00
THE FULL MONTY
02:05:00
CLOUDY WITH A CHANCE OF CHRISTMAS
03:35:00
BOSCH AND ROCKIT
05:25:00
PETER VON KANT
06:55:00
RIVER
08:15:00
EL OLIVO (THE OLIVE TREE)
10:00:00
THE DARJEELING LIMITED
11:45:00
THE FULL MONTY
13:30:00
CLOUDY WITH A CHANCE OF CHRISTMAS
15:15:00
BOSCH AND ROCKIT
17:15:00
PETER VON KANT
18:50:00
EL CRACK CERO (THE CRACK: INCEPTION)
21:00:00
BLOOD ON THE CROWN
22:50:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
00:45:00
NOTRE-DAME BRULE (NOTRE DAME ON FIRE)
02:40:00
THE LOST GIRLS
04:30:00
PAYBACK
06:10:00
EL CRACK CERO (THE CRACK: INCEPTION)
08:15:00
BLOOD ON THE CROWN
10:00:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
11:50:00
NOTRE-DAME BRULE (NOTRE DAME ON FIRE)
13:40:00
THE LOST GIRLS
15:30:00
SURVIVING CHRISTMAS WITH THE RELATIVES
17:30:00
PAYBACK
19:15:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 1)
20:10:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 2)
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 3)
22:00:00
LA MAISON (THE HOUSE)
23:45:00
HEARTS AND BONES
01:45:00
OPERATION MINCEMEAT
04:00:00
THE LOST KING
06:00:00
THE FLORIDA PROJECT
08:00:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 1)
08:50:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 2)
09:40:00
AGATHA CHRISTIE'S THE PALE HORSE (EP. 3)
10:45:00
HEARTS AND BONES
12:45:00
OPERATION MINCEMEAT
15:00:00
THE LOST KING
17:00:00
THE FLORIDA PROJECT
19:00:00
THE WHALE
21:00:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
23:00:00
NIGHTRIDE
00:45:00
THE SENSE OF AN ENDING
02:40:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
04:50:00
MEN
06:30:00
THE WHALE
08:30:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
10:30:00
NIGHTRIDE
12:15:00
THE SENSE OF AN ENDING
14:15:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
16:30:00
ONE CRAZY THING
18:15:00
THE INSIDER
21:00:00
L’HOMME DE LA CAVE (THE MAN IN THE BASEMENT)
23:00:00
SISTER OF THE GROOM
00:40:00
LAST CALL
02:30:00
FATAL FANDOM
04:00:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
06:00:00
THE INSIDER
08:35:00
L’HOMME DE LA CAVE (THE MAN IN THE BASEMENT)
10:30:00
SISTER OF THE GROOM
12:10:00
LAST CALL
14:00:00
FATAL FANDOM
15:30:00
SAVING CHRISTMAS SPIRIT
17:00:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
19:00:00
GRANS (BORDER)
21:00:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
22:35:00
BREATHE
00:35:00
ANTOINETTE DANS LES CHEVENNES (MY DONKEY, MY LOVER AND I)
02:10:00
MAFIA MAMMA
03:50:00
ROMANCE IN HAWAII
05:15:00
DYING TO BELONG
06:45:00
GRANS (BORDER)
08:35:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
10:05:00
BREATHE
12:05:00
ANTOINETTE DANS LES CHEVENNES (MY DONKEY, MY LOVER AND I)
13:50:00
MAFIA MAMMA
15:40:00
ROMANCE IN HAWAII
17:10:00
DYING TO BELONG
18:45:00
THE BOOK THIEF
21:00:00
L’IMMENSITA
22:45:00
AFTER THE BALL
00:30:00
UTAMA
02:00:00
SIMULANT
03:35:00
A CHRISTMAS GIFT FROM BOB
05:10:00
PARADISE CITY
06:45:00
THE BOOK THIEF