Η Cablenet1HD προβάλλει καινούριες ταινίες, τηλεοπτικές σειρές και μίνι-σειρές σε πρώτη προβολή, πάντα σε υψηλή ευκρίνεια και σε αποκλειστικότητα. Με δυνατές ταινίες από τον αμερικανικό και ευρωπαϊκό κινηματογράφο, το πρόγραμμα του καναλιού απευθύνεται σε όλα τα γούστα.

Το κανάλι είναι διαθέσιμο στην πλατφόρμα της Cablenet (θέση 111).

Η Mesimvria Enterprises Ltd προμηθεύει το πρόγραμμα του καναλιού Cablenet1HD και προσφέρει υπηρεσίες ροής, υποτιτλισμού, προγραμματισμού και on-air look.

Πρόγραμμα

Δευτέρα

01:20:00

12

A UNITED KINGDOM

03:15:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

04:45:00

15

GIRL IN PROGRESS

06:30:00

15

JODI ARIAS: DIRTY LITTLE SECRET

08:00:00

12

WHERE THE HEART IS

10:15:00

15

SIX BULLETS

12:15:00

15

MEN DON'T CRY

14:10:00

12

A UNITED KINGDOM

16:15:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

18:00:00

15

GIRL IN PROGRESS

19:45:00

15

SEEDS OF YESTERDAY

21:30:00

15

KEEPERS

23:30:00

15

INDISCRETION

Τρίτη

01:10:00

15

HIGH FIDELITY

03:10:00

15

MOMMY BE MINE

04:45:00

15

IN TIME

06:45:00

15

THE WRONG WOMAN

08:30:00

15

SEEDS OF YESTERDAY

10:00:00

15

KEEPERS

12:00:00

15

INDISCRETION

13:45:00

15

HIGH FIDELITY

15:45:00

15

MOMMY BE MINE

17:30:00

15

IN TIME

19:30:00

12

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

21:30:00

12

MONTE CARLO

23:30:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

Τετάρτη

01:05:00

15

THE MURDER PACT

02:35:00

15

MURDERED AT 17

04:05:00

15

LES COMBATTANTS (LOVE AT FIRST FIGHT)

05:50:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

07:55:00

12

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

09:45:00

12

MONTE CARLO

11:45:00

15

THE MURDER PACT

13:20:00

15

MURDERED AT 17

14:55:00

15

LES COMBATTANTS (LOVE AT FIRST FIGHT)

16:45:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

19:00:00

15

GONE GIRL

21:30:00

15

DUMB DUMBER TO

23:30:00

12

UP CLOSE & PERSONAL

Πέμπτη

01:40:00

15

PETALS ON THE WIND

03:20:00

12

JIMMY'S HALL

05:20:00

15

FIRE WITH FIRE

07:00:00

15

GONE GIRL

09:30:00

15

DUMB DUMBER TO

11:30:00

12

UP CLOSE & PERSONAL

13:45:00

15

PETALS ON THE WIND

15:30:00

12

JIMMY'S HALL

17:35:00

15

FIRE WITH FIRE

19:30:00

15

THE NIGHT STALKER

21:30:00

15

1945

23:15:00

15

AGAINST THE LAW

Παρασκευή

00:50:00

15

BUS 657

02:30:00

12

VICEROY'S HOUSE

04:30:00

15

ESCAPING THE MADHOUSE: THE NELLIE BLY STORY

06:00:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

07:30:00

15

THE NIGHT STALKER

09:00:00

15

1945

10:45:00

15

AGAINST THE LAW

12:20:00

15

BUS 657

14:00:00

12

VICEROY'S HOUSE

16:00:00

15

ESCAPING THE MADHOUSE: THE NELLIE BLY STORY

17:45:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

19:30:00

15

FORECLOSED

21:30:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

Σάββατο

00:00:00

15

I HEART HUCKABEES

02:00:00

15

STALKERS

03:45:00

12

WHERE THE HEART IS

06:00:00

15

UNDER THE TREE

07:30:00

15

FORECLOSED

09:15:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

11:45:00

15

I HEART HUCKABEES

13:45:00

15

STALKERS

15:30:00

12

WHERE THE HEART IS

17:45:00

15

UNDER THE TREE

19:30:00

15

POPULAIRE

21:30:00

15

MISTRESS HUNTER

23:15:00

12

SURROGATES

Κυριακή

01:00:00

15

FLOWERS IN THE ATTIC

02:45:00

15

IF THERE BE THORNS

04:30:00

15

PETALS ON THE WIND

06:00:00

15

SEEDS OF YESTERDAY

07:30:00

15

POPULAIRE

09:30:00

15

MISTRESS HUNTER

11:05:00

12

SURROGATES

12:45:00

15

FLOWERS IN THE ATTIC

14:25:00

15

IF THERE BE THORNS

16:05:00

15

PETALS ON THE WIND

17:45:00

15

SEEDS OF YESTERDAY

19:30:00

12

MONTE CARLO

21:30:00

15

I AM WRATH

23:15:00

15

THE DIVINE ORDER

Δευτέρα

01:00:00

15

JT LEROY

02:50:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

04:20:00

15

DRUNK PARENTS

05:55:00

12

ABDUCTED: THE CARLINA WHITE STORY

07:30:00

12

MONTE CARLO

09:30:00

15

I AM WRATH

11:05:00

15

THE DIVINE ORDER

12:50:00

15

JT LEROY

14:45:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

16:20:00

15

DRUNK PARENTS

18:05:00

12

ABDUCTED: THE CARLINA WHITE STORY

19:50:00

15

THE OTHER MOTHER

21:30:00

15

I'M NOT HERE

23:00:00

15

BABY SELLERS

Τρίτη

00:45:00

15

THE INFILTRATOR

03:00:00

15

THE NANNY BETRAYAL

05:00:00

15

GONE GIRL

07:45:00

15

THE OTHER MOTHER

09:30:00

15

I'M NOT HERE

11:00:00

15

BABY SELLERS

12:45:00

15

THE INFILTRATOR

15:00:00

15

THE NANNY BETRAYAL

16:45:00

15

GONE GIRL

19:30:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

21:30:00

K

SPLASH

23:30:00

15

BLACK BUTTERFLY

Τετάρτη

01:15:00

15

RETURN TO ZERO

03:00:00

15

SIX BULLETS

04:55:00

15

MEN DON'T CRY

06:35:00

15

KEEPERS

08:20:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

09:50:00

K

SPLASH

11:45:00

15

BLACK BUTTERFLY

13:25:00

15

SIX BULLETS

15:25:00

15

MEN DON'T CRY

17:10:00

15

KEEPERS

19:05:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

21:30:00

15

GIRL IN PROGRESS

23:15:00

15

SLIDING DOORS

Πέμπτη

01:00:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

03:00:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

05:05:00

15

THE MURDER PACT

06:35:00

15

I AM ELIZABETH SMART

08:05:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

10:20:00

15

GIRL IN PROGRESS

11:55:00

15

SLIDING DOORS

13:40:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

15:40:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

17:50:00

15

THE MURDER PACT

19:25:00

15

THE LOBSTER

21:30:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

23:05:00

15

HECTOR AND THE SEARCH FOR HAPPINESS

Παρασκευή

01:15:00

15

INDISCRETION

03:00:00

12

TESTAMENT OF YOUTH

05:15:00

12

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

07:15:00

15

THE LOBSTER

09:30:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

11:15:00

15

HECTOR AND THE SEARCH FOR HAPPINESS

13:30:00

15

INDISCRETION

15:15:00

12

TESTAMENT OF YOUTH

17:30:00

12

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

19:30:00

15

THE TWIN

21:30:00

12

INTO THE WOODS

23:45:00

15

LES COMBATTANTS (LOVE AT FIRST FIGHT)

Σάββατο

01:30:00

15

UNWRITTEN OBSESSION

03:00:00

12

HOPE SPRINGS

04:45:00

12

MONTE CARLO

06:45:00

15

1945

08:30:00

12

INTO THE WOODS

10:45:00

15

LES COMBATTANTS (LOVE AT FIRST FIGHT)

12:30:00

15

UNWRITTEN OBSESSION

14:00:00

12

HOPE SPRINGS

15:45:00

12

MONTE CARLO

17:45:00

15

1945

19:30:00

12

JIMMY'S HALL

21:30:00

15

12 FEET DEEP

23:15:00

15

IN TIME

Κυριακή

01:15:00

12

ATTILA MARCEL

03:15:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

05:00:00

15

DUMB DUMBER TO

07:00:00

12

JIMMY'S HALL

09:00:00

15

12 FEET DEEP

10:30:00

15

IN TIME

12:30:00

12

ATTILA MARCEL

14:25:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

16:00:00

15

DUMB DUMBER TO

18:00:00

15

PREGNANT AT 17

19:35:00

K

SPLASH

21:30:00

15

THE WRONG CAR

23:05:00

15

UNDER THE TREE

Δευτέρα

00:45:00

15

POPULAIRE

02:45:00

15

MISTRESS HUNTER

04:15:00

15

BREATHLESS

05:50:00

15

HYSTERIA

07:30:00

K

SPLASH

09:30:00

15

THE WRONG CAR

11:05:00

15

UNDER THE TREE

12:45:00

15

POPULAIRE

14:45:00

15

MISTRESS HUNTER

16:20:00

15

BREATHLESS

18:00:00

15

HYSTERIA

19:50:00

15

THE TRUST

21:30:00

15

ELSER

23:35:00

15

HER LAST WILL

Τρίτη

01:15:00

15

LOVE BY THE 10TH DATE

02:45:00

12

UP CLOSE & PERSONAL

04:50:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

07:15:00

15

THE TRUST

09:00:00

15

ELSER

11:05:00

15

HER LAST WILL

13:00:00

15

LOVE BY THE 10TH DATE

14:45:00

12

UP CLOSE & PERSONAL

17:00:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

19:30:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

21:30:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

23:35:00

15

WHITE BIRD IN A BLIZZARD

Τετάρτη

01:15:00

15

THE ESCAPE

03:00:00

15

AGAINST THE LAW

04:30:00

15

THE DIVINE ORDER

06:15:00

15

I'M NOT HERE

07:35:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

09:05:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

11:05:00

15

WHITE BIRD IN A BLIZZARD

12:45:00

15

THE ESCAPE

14:35:00

15

AGAINST THE LAW

16:05:00

15

THE DIVINE ORDER

17:50:00

15

I'M NOT HERE

19:15:00

12

INTO THE WOODS

21:30:00

15

DRUNK PARENTS

23:15:00

12

WHERE THE HEART IS

Πέμπτη

01:20:00

15

MEN DON'T CRY

03:00:00

15

KEEPERS

05:00:00

15

BLACK BUTTERFLY

06:50:00

12

INTO THE WOODS

09:00:00

15

DRUNK PARENTS

10:45:00

12

WHERE THE HEART IS

12:45:00

15

MEN DON'T CRY

14:30:00

15

KEEPERS

16:30:00

15

THE OTHER MOTHER

18:05:00

15

BLACK BUTTERFLY

19:50:00

15

A SISTER'S NIGHTMARE

21:30:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

23:50:00

15

I AM ELIZABETH SMART

Παρασκευή

01:30:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

03:00:00

12

SURROGATES

04:30:00

15

THE WRONG WOMAN

06:00:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

07:30:00

15

A SISTER'S NIGHTMARE

09:00:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

11:15:00

15

I AM ELIZABETH SMART

13:00:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

14:45:00

12

SURROGATES

16:30:00

15

THE WRONG WOMAN

18:15:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

19:50:00

15

A DAUGHTER'S NIGHTMARE

21:30:00

12

CRAZY ON THE OUTSIDE

23:20:00

15

THE MURDER PACT

Σάββατο

01:00:00

15

THE NIGHT STALKER

02:45:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

04:15:00

K

SPLASH

06:15:00

15

NO ONE WOULD TELL

07:45:00

15

A DAUGHTER'S NIGHTMARE

09:15:00

12

CRAZY ON THE OUTSIDE

11:00:00

15

THE MURDER PACT

12:30:00

15

THE NIGHT STALKER

14:05:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

15:35:00

K

SPLASH

17:35:00

15

NO ONE WOULD TELL

19:15:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

21:30:00

K

MARCH OF THE PENGUINS 2

23:15:00

15

GONE GIRL

Κυριακή

02:00:00

15

BABY SELLERS

03:45:00

15

THE TWIN

05:15:00

15

HECTOR AND THE SEARCH FOR HAPPINESS

07:30:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

09:45:00

K

MARCH OF THE PENGUINS 2

11:20:00

15

GONE GIRL

14:00:00

15

BABY SELLERS

15:40:00

15

THE TWIN

17:15:00

15

HECTOR AND THE SEARCH FOR HAPPINESS

19:25:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

21:30:00

15

UNGODLY ACTS

23:15:00

15

1945

Δευτέρα

01:00:00

12

JIMMY'S HALL

03:00:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

05:00:00

15

INDISCRETION

06:30:00

12

ATTILA MARCEL

08:30:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

10:30:00

15

1945

12:10:00

12

JIMMY'S HALL

14:10:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

16:15:00

15

INDISCRETION

17:55:00

12

ATTILA MARCEL

19:50:00

15

12 FEET DEEP

21:30:00

15

COCAINE GODMOTHER

23:20:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

Τρίτη

01:00:00

12

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

02:45:00

15

SLIDING DOORS

04:30:00

12

INTO THE WOODS

06:35:00

15

THE WRONG CAR

08:00:00

15

12 FEET DEEP

09:25:00

15

COCAINE GODMOTHER

11:10:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

12:40:00

12

CONFESSIONS OF A SHOPAHOLIC

14:25:00

15

SLIDING DOORS

16:10:00

12

INTO THE WOODS

18:20:00

15

THE WRONG CAR

19:55:00

15

MISTRESS HUNTER

21:30:00

15

PEPPERMINT

23:20:00

15

UNWRITTEN OBSESSION

Τετάρτη

01:00:00

15

BREATHLESS

02:45:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

05:00:00

15

UNDER THE TREE

06:30:00

15

ELSER

08:30:00

15

PEPPERMINT

10:20:00

15

UNWRITTEN OBSESSION

12:00:00

15

BREATHLESS

13:40:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

16:00:00

15

UNDER THE TREE

17:40:00

15

ELSER

19:45:00

12

CRAZY ON THE OUTSIDE

21:30:00

15

FORSAKEN

23:15:00

12

MONTE CARLO

Πέμπτη

01:15:00

15

THE DIVINE ORDER

03:00:00

15

I'M NOT HERE

04:20:00

15

THE TRUST

06:00:00

15

HER LAST WILL

07:35:00

12

CRAZY ON THE OUTSIDE

09:20:00

15

FORSAKEN

10:50:00

12

MONTE CARLO

12:45:00

15

THE DIVINE ORDER

14:30:00

15

I'M NOT HERE

16:00:00

15

THE TRUST

17:45:00

15

HER LAST WILL

19:30:00

12

HOPE SPRINGS

21:30:00

15

UNWANTED GUEST

23:15:00

15

PREGNANT AT 17

Παρασκευή

00:50:00

15

HYSTERIA

02:30:00

15

IN TIME

04:30:00

15

LOVE BY THE 10TH DATE

06:00:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

07:30:00

12

HOPE SPRINGS

09:15:00

15

UNWANTED GUEST

10:45:00

15

PREGNANT AT 17

12:15:00

15

HYSTERIA

14:00:00

15

IN TIME

16:00:00

15

LOVE BY THE 10TH DATE

17:45:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

19:30:00

15

WHITE BIRD IN A BLIZZARD

21:30:00

15

THE SPECTACULAR NOW

23:20:00

15

THE ESCAPE

Σάββατο

01:10:00

15

A SISTER'S NIGHTMARE

02:45:00

15

THE LOBSTER

04:45:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

06:45:00

15

THE OTHER MOTHER

08:20:00

15

WHITE BIRD IN A BLIZZARD

10:00:00

15

THE SPECTACULAR NOW

11:50:00

15

THE ESCAPE

13:40:00

15

THE LOBSTER

15:45:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

17:50:00

15

THE OTHER MOTHER

19:30:00

15

KEEPERS

21:30:00

15

THE PERFECT DAUGHTER

23:15:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

Κυριακή

01:30:00

15

THE WRONG WOMAN

03:00:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

04:30:00

15

DIRTY GRANDPA

06:30:00

15

KEEPERS

08:30:00

15

THE PERFECT DAUGHTER

10:15:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

12:40:00

15

THE WRONG WOMAN

14:15:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

15:50:00

15

DIRTY GRANDPA

17:50:00

15

STOCKHOLM, PENNSYLVANIA

19:40:00

15

PEPPERMINT

21:30:00

12

THE LUNCHBOX

23:25:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

Δευτέρα

01:35:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

03:45:00

K

MARCH OF THE PENGUINS 2

05:15:00

15

I AM ELIZABETH SMART

06:45:00

15

THE TWIN

08:30:00

12

THE LUNCHBOX

10:30:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

12:45:00

15

THE PROFESSOR AND THE MADMAN

15:00:00

K

MARCH OF THE PENGUINS 2

16:35:00

15

I AM ELIZABETH SMART

18:15:00

15

THE TWIN

19:50:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

21:30:00

15

CEZANNE ET MOI

23:30:00

15

WHO KILLED JONBENET?

Τρίτη

01:00:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

02:30:00

12

WHERE THE HEART IS

04:30:00

12

CRAZY ON THE OUTSIDE

06:05:00

15

UNGODLY ACTS

07:35:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

09:00:00

15

CEZANNE ET MOI

11:00:00

15

WHO KILLED JONBENET?

12:30:00

15

WEDDING PLANNER MYSTERY

14:00:00

12

WHERE THE HEART IS

16:05:00

12

CRAZY ON THE OUTSIDE

17:50:00

15

UNGODLY ACTS

19:25:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

21:30:00

15

DAREDEVIL

23:25:00

15

THE NIGHT STALKER

Τετάρτη

01:00:00

15

THE WRONG CAR

02:30:00

15

12 FEET DEEP

04:00:00

15

1945

05:45:00

15

COCAINE GODMOTHER

07:30:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

09:30:00

15

DAREDEVIL

11:20:00

15

THE NIGHT STALKER

13:00:00

15

THE WRONG CAR

14:35:00

15

12 FEET DEEP

16:05:00

15

1945

17:50:00

15

COCAINE GODMOTHER

19:40:00

15

THE SPECTACULAR NOW

21:30:00

12

THE SIMONE BILES STORY: COURAGE TO SOAR

23:15:00

K

SPLASH

Πέμπτη

01:15:00

15

UNDER THE TREE

03:00:00

15

ELSER

05:00:00

15

HECTOR AND THE SEARCH FOR HAPPINESS

07:00:00

15

THE SPECTACULAR NOW

08:45:00

12

THE SIMONE BILES STORY: COURAGE TO SOAR

10:15:00

K

SPLASH

12:15:00

15

UNDER THE TREE

13:50:00

15

ELSER

16:00:00

15

HECTOR AND THE SEARCH FOR HAPPINESS

18:10:00

15

JODI ARIAS: DIRTY LITTLE SECRET

19:50:00

15

THE MURDER PACT

21:30:00

15

THE LOST WIFE OF ROBERT DURST

23:15:00

12

ATTILA MARCEL

Παρασκευή

01:15:00

15

FORSAKEN

03:00:00

15

GONE GIRL

05:45:00

15

MISTRESS HUNTER

07:30:00

15

THE MURDER PACT

09:15:00

15

THE LOST WIFE OF ROBERT DURST

11:00:00

12

ATTILA MARCEL

13:00:00

15

FORSAKEN

14:45:00

15

GONE GIRL

17:30:00

15

MISTRESS HUNTER

19:30:00

12

THE LUNCHBOX

21:30:00

12

FREAKY FRIDAY

23:15:00

15

A WIFE'S NIGHTMARE

Σάββατο

01:00:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

02:30:00

15

INDISCRETION

04:00:00

15

PEPPERMINT

05:45:00

15

UNWANTED GUEST

07:15:00

12

THE LUNCHBOX

09:15:00

12

FREAKY FRIDAY

11:00:00

15

A WIFE'S NIGHTMARE

12:45:00

15

THE ANGRIEST MAN IN BROOKLYN

14:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 1)

15:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 2)

16:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 3)

17:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 4)

18:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 5)

19:30:00

15

I'M NOT HERE

21:30:00

12

HOPE SPRINGS

23:20:00

12

INTO THE WOODS

Κυριακή

01:30:00

15

WHITE BIRD IN A BLIZZARD

03:00:00

15

HER LAST WILL

04:30:00

15

UNWRITTEN OBSESSION

06:00:00

15

LOVE BY THE 10TH DATE

07:30:00

15

I'M NOT HERE

08:50:00

12

HOPE SPRINGS

10:40:00

12

INTO THE WOODS

12:50:00

15

WHITE BIRD IN A BLIZZARD

14:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 6)

15:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 7)

16:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 8)

17:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 9)

18:30:00

15

UNREAL SEASON 1 (EPISODE 10)

19:30:00

15

DAREDEVIL

21:30:00

15

THE TRUST

23:15:00

15

THE OTHER MOTHER

Δευτέρα

00:50:00

15

KEEPERS

02:45:00

15

THE PERFECT DAUGHTER

04:30:00

15

PREGNANT AT 17

06:00:00

15

THE ESCAPE

07:45:00

15

DAREDEVIL

09:30:00

15

THE TRUST

11:05:00

15

THE OTHER MOTHER

12:35:00

15

KEEPERS

14:30:00

15

THE PERFECT DAUGHTER

16:15:00

15

PREGNANT AT 17

17:50:00

15

THE ESCAPE

19:45:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

21:30:00

15

20th CENTURY WOMEN

23:40:00

15

THE WRONG WOMAN

Τρίτη

01:15:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

02:45:00

12

MONTE CARLO

04:35:00

15

THE SPECTACULAR NOW

06:15:00

15

A DAUGHTER'S NIGHTMARE

07:45:00

15

DEATH OF A VEGAS SHOWGIRL

09:15:00

15

20th CENTURY WOMEN

11:20:00

15

THE WRONG WOMAN

12:50:00

15

DEADLY SECRETS BY THE LAKE

14:20:00

12

MONTE CARLO

16:20:00

15

THE SPECTACULAR NOW

18:10:00

15

A DAUGHTER'S NIGHTMARE

19:50:00

15

THE LOST WIFE OF ROBERT DURST

21:30:00

15

ELEKTRA

23:15:00

15

HYSTERIA

Τετάρτη

01:00:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

02:30:00

15

UNGODLY ACTS

04:00:00

15

GIRL IN THE BOX

05:30:00

15

CEZANNE ET MOI

07:30:00

15

THE LOST WIFE OF ROBERT DURST

09:00:00

15

ELEKTRA

10:45:00

15

HYSTERIA

12:30:00

15

THE CHEERLEADER MURDERS

14:05:00

15

UNGODLY ACTS

15:45:00

15

GIRL IN THE BOX

17:30:00

15

CEZANNE ET MOI

19:35:00

12

FREAKY FRIDAY

21:30:00

15

THE LOBSTER

23:35:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

Πέμπτη

01:35:00

15

1945

03:15:00

15

COCAINE GODMOTHER

05:00:00

12

THE LUNCHBOX

07:00:00

12

FREAKY FRIDAY

08:45:00

15

THE LOBSTER

10:45:00

15

DALLAS BUYERS CLUB

12:45:00

15

1945

14:30:00

15

COCAINE GODMOTHER

16:20:00

12

THE LUNCHBOX

18:15:00

K

MARCH OF THE PENGUINS 2

19:50:00

15

THE WRONG CAR

21:30:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

23:35:00

15

THE TWIN

Παρασκευή

01:15:00

15

DIRTY GRANDPA

03:15:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

05:45:00

12

THE SIMONE BILES STORY: COURAGE TO SOAR

07:30:00

15

THE WRONG CAR

09:15:00

15

KRAFTIDIOTEN (IN ORDER OF DISAPPEARANCE)

11:20:00

15

THE TWIN

13:00:00

15

DIRTY GRANDPA

15:00:00

15

BOHEMIAN RHAPSODY

17:30:00

12

THE SIMONE BILES STORY: COURAGE TO SOAR

19:10:00

12

OZ THE GREAT AND POWERFUL

21:30:00

12

ALOHA

23:25:00

15

STOCKHOLM, PENNSYLVANIA

Σάββατο

01:15:00

15

HUNT FOR THE I-5 KILLER

02:45:00

15

12 FEET DEEP

04:15:00

15

DAREDEVIL

06:00:00

12

TONI BRAXTON: UNBREAK MY HEART

Πέμπτη