Χρησιμοποιούμε cookies στον ιστότοπό μας. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, συναινείτε στη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie. Για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τα cookieς, πώς τα χρησιμοποιούμε και πώς μπορείτε να αλλάξετε τις ρυθμίσεις σας, παρακαλώ δείτε την πολιτική προστασίας δεδομένων.
Το πρώτο και μοναδικό Κυπριακό 24ωρο υψηλής ευκρίνειας κανάλι ταινιών!
Το κανάλι Movies Best HD ξεχωρίζει για το τηλεοπτικό θέαμα του, προσφέροντας επιλογές μεγάλων blockbusters, κινηματογραφικών αφιερωμάτων και πρεμιέρων από τα μεγαλύτερα στούντιο της Αμερικής και του υπόλοιπου κόσμου, καθώς και επιτυχημένες τηλεοπτικές σειρές.
Οι απαιτητικοί λάτρεις της 7ης τέχνης μπορούν να απολαύσουν επίσης βραβευμένες ταινίες και αγαπημένες παραγωγές όλων των εποχών από το Χόλιγουντ και τον παγκόσμιο κινηματογράφο
00:30:00
MOM AND DAD
02:00:00
MAIN STREET
03:45:00
TRUST
05:30:00
WILD INDIAN
07:00:00
COLLECTION
08:30:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
10:15:00
LOS QUE AMAN ODIAN (IN LOVE AND IN HATE)
12:15:00
MOM AND DAD
13:45:00
MAIN STREET
15:30:00
TRUST
17:15:00
WILD INDIAN
19:00:00
MEN
21:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
22:45:00
CHURCHILL
00:30:00
RIVER
02:00:00
MON CRIME (THE CRIME IS MINE)
03:45:00
THREE THOUSAND YEARS OF LONGING
05:35:00
APACHE JUNCTION
07:10:00
ROCK DOG 2
08:45:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
10:20:00
CHURCHILL
12:05:00
RIVER
13:30:00
MON CRIME (THE CRIME IS MINE)
15:30:00
THREE THOUSAND YEARS OF LONGING
17:30:00
APACHE JUNCTION
19:15:00
LAST CALL
21:00:00
LOST IN LONDON
22:50:00
CYPHER
00:30:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
02:00:00
THE DEAL
03:35:00
NO MAN'S LAND
05:30:00
AMERICAN SIEGE
07:00:00
LAST CALL
08:50:00
LOST IN LONDON
10:40:00
CYPHER
12:25:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
14:00:00
THE DEAL
15:45:00
NO MAN'S LAND
17:45:00
AMERICAN SIEGE
19:20:00
OLGA
21:00:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
22:45:00
DEADLOCK
00:30:00
PASSION OF MIND
02:15:00
SHUT IN
03:45:00
PRIZEFIGHTER: THE LIFE OF JEM BELCHER
05:30:00
SIGNS OF LOVE
07:10:00
OLGA
08:40:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
10:20:00
DEADLOCK
12:00:00
PASSION OF MIND
13:45:00
SHUT IN
15:20:00
PRIZEFIGHTER: THE LIFE OF JEM BELCHER
17:15:00
SIGNS OF LOVE
19:00:00
THE LOST GIRLS
21:00:00
SAY ANYTHING
22:45:00
X
00:45:00
VITA & VIRGINIA
02:45:00
EL CUADERNO DE SARA (SARA'S NOTEBOOK)
04:45:00
BE MINE
06:30:00
THE LOST GIRLS
08:30:00
SAY ANYTHING
10:15:00
CHECKERED NINJA 2
11:50:00
VITA & VIRGINIA
13:50:00
HAPPY FAMILY 2
15:40:00
EL CUADERNO DE SARA (SARA'S NOTEBOOK)
17:45:00
BE MINE
19:30:00
LAW OF ATTRACTION
21:00:00
THE RISING HAWK
23:10:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
00:50:00
SISTER OF THE GROOM
02:20:00
THE SCORE
04:00:00
YOU WERE NEVER REALLY HERE
05:30:00
DYING TO BELONG
07:00:00
LAW OF ATTRACTION
08:30:00
THE RISING HAWK
10:35:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
12:20:00
SISTER OF THE GROOM
14:00:00
THE SCORE
15:45:00
YOU WERE NEVER REALLY HERE
17:25:00
DYING TO BELONG
19:00:00
LA STELLA CHE NON C'E (THE MISSING STAR)
21:00:00
THREE THOUSAND YEARS OF LONGING
23:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
00:35:00
BEAU IS AFRAID
03:45:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
05:15:00
ON THE LINE
07:00:00
LA STELLA CHE NON C'E (THE MISSING STAR)
08:45:00
THREE THOUSAND YEARS OF LONGING
10:45:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
12:20:00
EXTINCT
14:00:00
AFTER THE BALL
15:50:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
17:25:00
ON THE LINE
19:15:00
RUSHED
21:00:00
ONE CRAZY THING
22:45:00
THE REQUIN
00:15:00
LA MAISON (THE HOUSE)
01:45:00
FELIX & MEIRA
03:30:00
THE RITUAL KILLER
05:10:00
GOALIE
07:00:00
RUSHED
08:45:00
ONE CRAZY THING
10:30:00
THE REQUIN
12:00:00
UTAMA
13:30:00
FELIX & MEIRA
15:20:00
THE RITUAL KILLER
17:00:00
GOALIE
19:00:00
AMERICAN INSURRECTION
21:00:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
22:45:00
THE SENSE OF AN ENDING
00:35:00
BLOOD ON THE CROWN
02:20:00
ANCHOR AND HOPE
04:15:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
06:15:00
AMERICAN INSURRECTION
08:15:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
09:45:00
THE SENSE OF AN ENDING
11:40:00
BLOOD ON THE CROWN
13:30:00
ANCHOR AND HOPE
15:30:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
17:30:00
NOISE
19:15:00
LOVE IN BLOOM
21:00:00
EDDIE THE EAGLE
22:50:00
PREY FOR THE DEVIL
00:30:00
TRUST
02:05:00
RIVER
03:30:00
KINSEY
05:30:00
MOM AND DAD
07:00:00
LOVE IN BLOOM
08:30:00
EDDIE THE EAGLE
10:15:00
INTEMPERIE (OUT IN THE OPEN)
12:15:00
TRUST
14:00:00
RIVER
15:30:00
KINSEY
17:30:00
MOM AND DAD
19:00:00
BODY BROKERS
21:00:00
100 METROS (100 METERS)
23:00:00
MANNY & LO
00:30:00
NO MAN'S LAND
02:30:00
LOST IN LONDON
04:30:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
06:15:00
BODY BROKERS
08:15:00
100 METROS (100 METERS)
10:05:00
MANNY & LO
11:35:00
NO MAN'S LAND
13:35:00
BELLES FAMILLES (FAMILIES)
15:35:00
LOST IN LONDON
17:25:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
19:10:00
PASSION OF MIND
21:00:00
CYPHER
22:45:00
PRIZEFIGHTER: THE LIFE OF JEM BELCHER
00:35:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
02:15:00
TEACHER
04:00:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
05:30:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
07:00:00
PASSION OF MIND
08:45:00
CYPHER
10:30:00
PRIZEFIGHTER: THE LIFE OF JEM BELCHER
12:20:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
14:05:00
TEACHER
15:50:00
THE TRUE ADVENTURES OF WOLFBOY
17:25:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
19:00:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
21:00:00
CON AIR
23:00:00
ONE CRAZY THING
00:40:00
PORTO
02:00:00
WILD INDIAN
03:30:00
VITA & VIRGINIA
05:25:00
OLGA
07:00:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
08:45:00
CON AIR
10:45:00
ONE CRAZY THING
12:30:00
PORTO
14:00:00
WILD INDIAN
15:30:00
VITA & VIRGINIA
17:30:00
OLGA
19:10:00
MON CRIME (THE CRIME IS MINE)
21:00:00
QUIZ SHOW
23:30:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
01:00:00
LITTLE WOODS
03:00:00
SISTER OF THE GROOM
04:45:00
FIRST COW
07:00:00
MON CRIME (THE CRIME IS MINE)
09:00:00
QUIZ SHOW
11:30:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
13:00:00
LITTLE WOODS
15:00:00
SISTER OF THE GROOM
16:45:00
FIRST COW
19:00:00
THE DEAL
21:00:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
23:30:00
EL CUADERNO DE SARA (SARA'S NOTEBOOK)
01:30:00
WALK THE LINE
03:45:00
SAY ANYTHING
05:30:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
07:00:00
THE DEAL
08:40:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
11:00:00
EL CUADERNO DE SARA (SARA'S NOTEBOOK)
13:00:00
WALK THE LINE
15:30:00
SAY ANYTHING
17:15:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
19:00:00
THE ESCAPE
21:00:00
HOFFA
23:30:00
YOU WERE NEVER REALLY HERE
01:05:00
RUSHED
02:45:00
SIGNS OF LOVE
04:30:00
X
06:30:00
THE ESCAPE
08:30:00
HOFFA
11:00:00
YOU WERE NEVER REALLY HERE
12:45:00
RUSHED
14:30:00
SIGNS OF LOVE
16:15:00
LAW OF ATTRACTION
17:45:00
ROCK DOG 2
19:30:00
KING OTTO
21:00:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
23:15:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
01:15:00
APACHE JUNCTION
03:00:00
BE MINE
04:45:00
MAIN STREET
06:30:00
KING OTTO
08:00:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
10:15:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
12:15:00
APACHE JUNCTION
14:00:00
BE MINE
15:45:00
MAIN STREET
17:30:00
UTAMA
19:10:00
AFTER THE BALL
21:00:00
WILD
23:00:00
THE RITUAL KILLER
00:40:00
EDDIE THE EAGLE
02:30:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
04:00:00
ON THE LINE
05:45:00
ONE CRAZY THING
07:30:00
AFTER THE BALL
09:30:00
WILD
11:30:00
EDDIE THE EAGLE
13:30:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
15:05:00
ON THE LINE
17:00:00
ONE CRAZY THING
19:00:00
LOST IN LONDON
21:00:00
MY COUSIN VINNY
23:05:00
QUIZ SHOW
01:30:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
03:00:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
05:00:00
LITTLE WOODS
06:50:00
LOST IN LONDON
08:40:00
MY COUSIN VINNY
10:50:00
QUIZ SHOW
13:15:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
15:00:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
17:00:00
LITTLE WOODS
19:00:00
THE SECRET LIFE OF BEES
21:00:00
LITTLE MISS SUNSHINE
23:00:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
01:20:00
100 METROS (100 METERS)
03:15:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
05:00:00
ANCHOR AND HOPE
07:00:00
THE SECRET LIFE OF BEES
09:00:00
LITTLE MISS SUNSHINE
11:00:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
13:30:00
100 METROS (100 METERS)
15:30:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
17:15:00
ANCHOR AND HOPE
19:15:00
ANASTASIA
21:00:00
THE FULL MONTY
23:00:00
THE DEVIL WEARS PRADA
01:00:00
CON AIR
03:00:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
05:00:00
ONE FINE DAY
07:00:00
ANASTASIA
09:00:00
THE FULL MONTY
11:00:00
THE DEVIL WEARS PRADA
13:00:00
CON AIR
15:00:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
17:00:00
ONE FINE DAY
19:00:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
21:00:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
23:00:00
LOVE IN BLOOM
00:30:00
OSCARS 2024: RED CARPET LIVE
01:00:00
OSCARS 2024 LIVE
05:00:00
TANGERINES
06:45:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
09:00:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
11:30:00
LOVE IN BLOOM
13:15:00
OPERATION MINCEMEAT
15:30:00
TANGERINES
17:30:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
20:30:00
OSCARS 2024: RED CARPET
21:00:00
OSCARS 2024
00:30:00
FIRST COW
02:45:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
04:30:00
WILD INDIAN
06:00:00
WILD
08:00:00
BLOOD ON THE CROWN
09:45:00
PORTO
11:15:00
FIRST COW
13:30:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
15:15:00
WILD INDIAN
17:00:00
WILD
19:00:00
KINSEY
21:00:00
IN AMERICA
23:00:00
VITA & VIRGINIA
01:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
02:35:00
HOFFA
05:00:00
QUIZ SHOW
07:15:00
KINSEY
09:15:00
IN AMERICA
11:05:00
VITA & VIRGINIA
13:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
14:35:00
HOFFA
17:00:00
QUIZ SHOW
19:20:00
SISTER OF THE GROOM
21:00:00
WALK THE LINE
23:30:00
SAY ANYTHING
01:15:00
X
03:15:00
RUSHED
05:00:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
07:30:00
SISTER OF THE GROOM
09:15:00
WALK THE LINE
11:45:00
SAY ANYTHING
13:30:00
ROCK DOG 2
15:10:00
RUSHED
17:00:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
19:30:00
MOM AND DAD
21:00:00
THE DEVIL WEARS PRADA
23:00:00
THE FULL MONTY
01:00:00
THE ESCAPE
03:00:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
05:00:00
EDDIE THE EAGLE
06:45:00
MOM AND DAD
08:15:00
THE DEVIL WEARS PRADA
10:15:00
THE FULL MONTY
12:00:00
THE ESCAPE
13:45:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
15:45:00
OLGA
17:20:00
EDDIE THE EAGLE
19:15:00
MAIN STREET
21:00:00
THEEB
22:50:00
TANGERINES
00:30:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
02:45:00
APACHE JUNCTION
04:30:00
MY COUSIN VINNY
06:30:00
MAIN STREET
08:15:00
THEEB
10:00:00
TANGERINES
11:35:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
13:45:00
APACHE JUNCTION
15:30:00
UTAMA
17:10:00
MY COUSIN VINNY
19:15:00
SIGNS OF LOVE
21:00:00
CRAZY HEART
23:00:00
LOST IN LONDON
01:00:00
LITTLE MISS SUNSHINE
02:45:00
WILD
04:45:00
100 METROS (100 METERS)
06:45:00
SIGNS OF LOVE
08:30:00
CRAZY HEART
10:30:00
LOST IN LONDON
12:30:00
LITTLE MISS SUNSHINE
14:30:00
WILD
16:30:00
100 METROS (100 METERS)
18:30:00
SON OF THE SOUTH
20:30:00
OSCARS 2024: RED CARPET
21:00:00
OSCARS 2024
00:00:00
BE MINE
02:00:00
CON AIR
04:00:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
05:45:00
IN AMERICA
07:40:00
SON OF THE SOUTH
09:30:00
NOISE
11:15:00
BE MINE
13:00:00
CON AIR
15:00:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
17:00:00
IN AMERICA
19:00:00
ONE FINE DAY
21:00:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
22:45:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
00:30:00
ON THE LINE
02:15:00
ONE CRAZY THING
03:50:00
TEACHER
05:30:00
AFTER THE BALL
07:10:00
ONE FINE DAY
09:00:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
10:40:00
LES CINQ DIABLES (THE FIVE DEVILS)
12:20:00
ON THE LINE
14:05:00
ONE CRAZY THING
15:45:00
TEACHER
17:30:00
AFTER THE BALL
19:20:00
THE DARJEELING LIMITED
21:00:00
TANNA
23:00:00
RUSHED
00:50:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
02:20:00
GOALIE
04:15:00
THE DEVIL WEARS PRADA
06:15:00
THE FULL MONTY
08:00:00
TANNA
10:00:00
RUSHED
11:50:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
13:30:00
GOALIE
15:30:00
THE DEVIL WEARS PRADA
17:30:00
THE FULL MONTY
19:15:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
21:00:00
MOONLIGHT
23:00:00
THEEB
00:45:00
LAW OF ATTRACTION
02:15:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
03:45:00
LITTLE WOODS
05:30:00
TANGERINES
07:00:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
08:25:00
MOONLIGHT
10:20:00
THEEB
12:05:00
LAW OF ATTRACTION
13:35:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
15:10:00
LITTLE WOODS
17:00:00
TANGERINES
18:35:00
HOFFA
21:00:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
23:00:00
CRAZY HEART
01:00:00
WALK THE LINE
03:30:00
FIRST COW
05:35:00
HOFFA
08:00:00
THE MAN WHO SOLD HIS SKIN
10:00:00
CRAZY HEART
12:00:00
WALK THE LINE
14:30:00
FIRST COW
16:45:00
OPERATION MINCEMEAT
19:00:00
SAY ANYTHING
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 1)
21:50:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 2)
22:45:00
IN AMERICA
00:35:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
02:50:00
X
04:45:00
MOM AND DAD
06:15:00
SAY ANYTHING
08:00:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 1)
08:50:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 2)
09:45:00
IN AMERICA
11:35:00
WALL STREET: MONEY NEVER SLEEPS
14:00:00
MON CRIME (THE CRIME IS MINE)
16:00:00
MOM AND DAD
17:30:00
OSCARS 2024: RED CARPET
18:00:00
OSCARS 2024
21:00:00
THE FLORIDA PROJECT
23:00:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
01:00:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
02:45:00
KING OTTO
04:15:00
THE ESCAPE
06:15:00
THE DARJEELING LIMITED
08:00:00
THE FLORIDA PROJECT
10:00:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
12:00:00
A MARRIAGE MADE IN HEAVEN
14:00:00
KING OTTO
15:30:00
THE ESCAPE
17:30:00
THE DARJEELING LIMITED
19:15:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
21:00:00
THE WHALE
23:00:00
TANNA
01:00:00
MY COUSIN VINNY
03:00:00
QUIZ SHOW
05:15:00
APACHE JUNCTION
07:00:00
FINDING LOVE IN BIG SKY
08:45:00
THE WHALE
10:45:00
TANNA
12:45:00
MY COUSIN VINNY
15:00:00
QUIZ SHOW
17:30:00
APACHE JUNCTION
19:10:00
EDDIE THE EAGLE
21:00:00
THE INSIDER
23:45:00
MAIN STREET
01:30:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
04:00:00
LITTLE MISS SUNSHINE
06:00:00
FATAL FANDOM
07:30:00
EDDIE THE EAGLE
09:15:00
THE INSIDER
12:00:00
MAIN STREET
13:40:00
EVERYTHING EVERYWHERE ALL AT ONCE
16:05:00
LITTLE MISS SUNSHINE
18:00:00
FATAL FANDOM
19:35:00
PORTO
21:00:00
GRANS (BORDER)
23:00:00
100 METROS (100 METERS)
00:50:00
SON OF THE SOUTH
02:40:00
ON THE LINE
04:30:00
CRAZY HEART
06:30:00
PORTO
08:00:00
GRANS (BORDER)
10:00:00
100 METROS (100 METERS)
12:00:00
SON OF THE SOUTH
13:50:00
ON THE LINE
15:45:00
CHECKERED NINJA 2
17:20:00
CRAZY HEART
19:20:00
NOISE
21:00:00
THE BOOK THIEF
23:15:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
01:20:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
03:20:00
CON AIR
05:15:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
07:00:00
NOISE
08:45:00
THE BOOK THIEF
11:00:00
THE LAST KING OF SCOTLAND
13:15:00
ADIEU MONSIEUR HAFFMANN (FAREWELL MR. HAFFMAN)
15:15:00
CON AIR
17:15:00
NORDSJOEN (NORTH SEA)
19:15:00
UTAMA
21:00:00
ONE FINE DAY
23:00:00
WILD
01:00:00
MOONLIGHT
03:00:00
THE FLORIDA PROJECT
04:50:00
TANNA
06:40:00
UTAMA
08:10:00
ONE FINE DAY
10:00:00
WILD
12:00:00
MOONLIGHT
14:00:00
THE ADVENTURES OF MAID MARIAN
15:30:00
THE FLORIDA PROJECT
17:30:00
TANNA
19:20:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 1)
20:10:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 2)
21:00:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 3)
21:50:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 4)
22:50:00
THE WHALE
00:50:00
FIRST COW
03:00:00
WALK THE LINE
05:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
07:00:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 1)
07:50:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 2)
08:40:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 3)
09:30:00
AGATHA CHRISTIE'S ORDEAL BY INNOCENCE (EP. 4)
10:30:00
THE WHALE
12:30:00
FIRST COW
14:45:00
WALK THE LINE
17:15:00
THE GRAND BUDAPEST HOTEL
19:15:00
ONE CRAZY THING
21:00:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
22:45:00
THE INSIDER
01:30:00
HOFFA
05:00:00
SAY ANYTHING
06:45:00
ONE CRAZY THING
08:30:00
EL AGENTE TOPO (THE MOLE AGENT)
10:15:00
THE INSIDER
13:00:00
HOFFA
15:30:00
ROCK DOG 2
17:15:00
SAY ANYTHING
19:00:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)
21:00:00
BLACK SWAN
23:00:00
GRANS (BORDER)
01:00:00
THE DEVIL WEARS PRADA
03:00:00
THE FULL MONTY
04:45:00
A SECOND CHANCE AT LOVE
06:15:00
NOCHE DE FUEGO (PRAYERS FOR THE STOLEN)