Το πρώτο και μοναδικό Κυπριακό 24ωρο υψηλής ευκρίνειας κανάλι ταινιών!

Το κανάλι Movies Best HD ξεχωρίζει για το τηλεοπτικό θέαμα του, προσφέροντας επιλογές μεγάλων blockbusters, κινηματογραφικών αφιερωμάτων και πρεμιέρων από τα μεγαλύτερα στούντιο της Αμερικής και του υπόλοιπου κόσμου, καθώς και επιτυχημένες τηλεοπτικές σειρές.

Οι απαιτητικοί λάτρεις της 7ης τέχνης μπορούν να απολαύσουν επίσης βραβευμένες ταινίες και αγαπημένες παραγωγές όλων των εποχών από το Χόλιγουντ και τον παγκόσμιο κινηματογράφο

Απολαύστε τις καλύτερες ταινίες στο Movies Best HD 24 ώρες το 24ωρο, επτά ημέρες την εβδομάδα, όλο τον χρόνο!

Το κανάλι διατίθεται στις πλατφόρμες Cablenet (θέση 101) και Cytavision (θέσεις 49 & 349).

Πρόγραμμα

Δευτέρα

00:45:00

12

RUNNING FOR GRACE

02:45:00

15

THE HURT LOCKER

05:00:00

12

PERCY VS GOLIATH

06:45:00

15

GORKY PARK

09:00:00

15

UNHINGED

11:00:00

15

SIX DEGREES OF SEPARATION

13:00:00

12

RUNNING FOR GRACE

15:00:00

15

THE HURT LOCKER

17:15:00

12

PERCY VS GOLIATH

19:15:00

K

BAKING SPIRITS BRIGHT

21:00:00

15

END OF A GUN

22:45:00

15

PAJAROS DE VERANO (BIRDS OF PASSAGE)

Τρίτη

01:00:00

K

RIVERFRONT ROMANCE

02:30:00

15

DANGEROUS

04:15:00

15

CARRINGTON

06:15:00

K

BAKING SPIRITS BRIGHT

07:45:00

15

END OF A GUN

09:15:00

15

PAJAROS DE VERANO (BIRDS OF PASSAGE)

11:30:00

K

RIVERFRONT ROMANCE

13:00:00

15

DANGEROUS

14:40:00

15

CARRINGTON

16:50:00

15

BLACK BEAR

18:45:00

15

THE BIG SHORT

21:00:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

22:45:00

18

MONSTER

Τετάρτη

00:45:00

15

FARAWAY EYES

02:45:00

15

UNDER SIEGE 2: DARK TERRITORY

04:30:00

15

GRAND ISLE

06:15:00

15

THE BIG SHORT

08:30:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

10:15:00

K

UP AND AWAY

11:45:00

15

FARAWAY EYES

13:55:00

15

UNDER SIEGE 2: DARK TERRITORY

15:45:00

15

GRAND ISLE

17:30:00

15

ELYSE

19:15:00

15

LAST MOMENT OF CLARITY

21:00:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

22:50:00

15

SURVIVE THE NIGHT

Πέμπτη

00:30:00

15

SALVADOR

02:40:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

04:15:00

18

LAW ABIDING CITIZEN

06:15:00

15

LAST MOMENT OF CLARITY

08:00:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

09:50:00

15

SURVIVE THE NIGHT

11:25:00

15

SALVADOR

13:35:00

K

ALL SUMMER LONG

15:10:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

16:45:00

15

BRAZIL

19:15:00

15

BEAUTIFUL DARKNESS

21:00:00

15

DR BIRD'S ADVICE FOR SAD POETS

23:00:00

12

FAMILY PICTURES

Παρασκευή

00:45:00

15

DEUX (TWO OF US)

02:30:00

15

A FISH CALLED WANDA

04:30:00

15

THIS BOY'S LIFE

06:30:00

15

BEAUTIFUL DARKNESS

08:05:00

15

DR BIRD'S ADVICE FOR SAD POETS

10:05:00

12

FAMILY PICTURES

11:45:00

15

DEUX (TWO OF US)

13:30:00

15

A FISH CALLED WANDA

15:30:00

15

THIS BOY'S LIFE

17:30:00

15

AMERICAN SIEGE

19:10:00

15

JIU JITSU

21:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 7)

22:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 8)

23:00:00

15

UNHINGED

Σάββατο

00:45:00

15

DANGEROUS REMEDY

02:45:00

15

DEFINING MOMENTS

04:15:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

06:15:00

15

JIU JITSU

08:00:00

K

PETS UNITED

09:35:00

15

UNHINGED

11:10:00

15

DANGEROUS REMEDY

13:00:00

15

DEFINING MOMENTS

14:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 1)

15:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 2)

16:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 3)

17:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 4)

18:30:00

12

A CALL TO SPY

21:00:00

12

WHAT'S EATING GILBERT GRAPE

23:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 8)

Κυριακή

00:00:00

15

END OF A GUN

02:00:00

15

BADLAND

03:00:00

12

THAT NIGHT

04:45:00

12

SAINT JUDY

06:45:00

12

A CALL TO SPY

09:00:00

12

WHAT'S EATING GILBERT GRAPE

11:00:00

15

END OF A GUN

12:45:00

12

THAT NIGHT

14:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 5)

15:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 6)

16:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 7)

17:30:00

15

DEUTSCHLAND 89 (EP. 8)

18:30:00

15

HEAVEN & EARTH

21:00:00

15

THE RISING HAWK

23:10:00

12

MR. HOLLAND'S OPUS

Δευτέρα

01:30:00

12

FATIMA

03:30:00

15

THE CYBERBULLY

04:45:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

07:00:00

15

HEAVEN & EARTH

09:20:00

15

THE RISING HAWK

11:25:00

12

MR. HOLLAND'S OPUS

13:45:00

12

FATIMA

15:40:00

15

THE CYBERBULLY

16:50:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

19:10:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

21:00:00

15

DEADLOCK

22:45:00

15

THE VIGIL

Τρίτη

00:20:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

02:00:00

15

BLACKLIGHT

04:00:00

12

RUNNING FOR GRACE

06:00:00

12

MY MOM'S LETTER FROM HEAVEN

07:30:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

09:30:00

15

DEADLOCK

11:15:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

13:00:00

15

BLACKLIGHT

15:00:00

12

RUNNING FOR GRACE

17:00:00

12

MY MOM'S LETTER FROM HEAVEN

19:00:00

15

FOR SAMA

21:00:00

15

THE BIRDCAGE

23:00:00

15

NIGHT HUNTER

Τετάρτη

00:45:00

15

10 MINUTES GONE

02:30:00

15

OCCUPATION: RAINFALL

04:45:00

15

PHARAOH'S WAR

06:45:00

15

FOR SAMA

08:45:00

15

THE BIRDCAGE

11:00:00

15

NIGHT HUNTER

13:00:00

15

10 MINUTES GONE

14:45:00

15

OCCUPATION: RAINFALL

17:00:00

15

PHARAOH'S WAR

19:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

21:00:00

15

THE GREEN KNIGHT

23:15:00

15

SUPERNOVA

Πέμπτη

01:00:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

02:45:00

15

CARRINGTON

04:50:00

15

UNHINGED

06:30:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

08:15:00

15

THE GREEN KNIGHT

10:30:00

15

SUPERNOVA

12:30:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

14:30:00

15

CARRINGTON

17:00:00

15

UNHINGED

19:00:00

15

THE BASKETBALL DIARIES

21:00:00

15

ELYSE

22:45:00

15

GRAND ISLE

Παρασκευή

00:30:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

02:15:00

15

TEMPTING FATE

03:45:00

15

SALVADOR

05:45:00

15

END OF A GUN

07:10:00

15

THE BASKETBALL DIARIES

08:50:00

15

ELYSE

10:25:00

15

GRAND ISLE

12:05:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

13:50:00

15

TEMPTING FATE

15:20:00

15

SALVADOR

17:25:00

15

END OF A GUN

19:00:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

21:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 8)

22:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 9)

23:00:00

15

THE RISING HAWK

Σάββατο

01:05:00

15

ULEE'S GOLD

03:00:00

15

DEUX (TWO OF US)

04:45:00

15

WENDY WILLIAMS: THE MOVIE

06:30:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

08:30:00

K

HAPPY FAMILY 2

10:30:00

15

THE RISING HAWK

13:00:00

15

ULEE'S GOLD

15:00:00

15

DEUX (TWO OF US)

17:00:00

15

WENDY WILLIAMS: THE MOVIE

19:00:00

15

DANGEROUS

21:00:00

12

FAMILY PICTURES

23:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 9)

Κυριακή

00:00:00

15

DEADLOCK

01:45:00

12

DE GAULLE

03:40:00

15

MERMAIDS

05:30:00

15

WHITNEY

07:00:00

15

DANGEROUS

08:45:00

12

FAMILY PICTURES

10:15:00

15

BEYOND THE SKY

11:45:00

15

DEADLOCK

13:30:00

12

DE GAULLE

15:30:00

15

MERMAIDS

17:30:00

15

WHITNEY

19:10:00

15

UNDER SIEGE 2: DARK TERRITORY

21:00:00

15

BEING FRANK

23:00:00

15

THIS BOY'S LIFE

Δευτέρα

01:00:00

12

LOVE TYPE D

02:45:00

15

THE FROZEN GROUND

04:30:00

15

BLACK BEAR

06:30:00

15

UNDER SIEGE 2: DARK TERRITORY

08:15:00

15

BEING FRANK

10:15:00

15

THIS BOY'S LIFE

12:10:00

12

LOVE TYPE D

13:45:00

15

THE FROZEN GROUND

15:30:00

15

BLACK BEAR

17:25:00

15

SURVIVE THE NIGHT

19:00:00

15

AXIS SALLY

21:00:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

23:00:00

15

DEFINING MOMENTS

Τρίτη

00:30:00

15

COSMIC SIN

02:00:00

18

LAW ABIDING CITIZEN

04:00:00

15

PRINCESS OF THE ROW

05:30:00

15

A TALE OF TWO COREYS

07:00:00

15

AXIS SALLY

09:00:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

11:00:00

15

DEFINING MOMENTS

12:30:00

15

COSMIC SIN

14:00:00

K

THE DONKEY KING

16:00:00

15

PRINCESS OF THE ROW

17:30:00

15

A TALE OF TWO COREYS

19:15:00

15

TO HAVE AND TO HOLD

21:00:00

15

IGBY GOES DOWN

22:45:00

12

ANNIE HALL

Τετάρτη

00:30:00

12

COLD BROOK

02:15:00

15

AMERICAN SIEGE

03:45:00

15

RUNAWAY TRAIN

05:35:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

07:15:00

15

TO HAVE AND TO HOLD

08:45:00

15

IGBY GOES DOWN

10:30:00

12

ANNIE HALL

12:15:00

12

COLD BROOK

14:00:00

15

AMERICAN SIEGE

15:45:00

15

RUNAWAY TRAIN

17:45:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

19:25:00

15

THE VEIL

21:00:00

12

THE ICE ROAD

23:00:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

Πέμπτη

01:00:00

15

THE BIRDCAGE

03:00:00

15

LINE OF DESCENT

05:00:00

15

THE RISING HAWK

07:05:00

15

THE VEIL

08:45:00

12

THE ICE ROAD

10:45:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

12:45:00

15

THE BIRDCAGE

15:00:00

15

LINE OF DESCENT

17:00:00

15

THE RISING HAWK

19:15:00

15

10 MINUTES GONE

21:00:00

15

FARGO

22:45:00

15

FOR SAMA

Παρασκευή

00:30:00

15

THE GREEN KNIGHT

02:45:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

04:30:00

15

DEADLOCK

06:15:00

15

10 MINUTES GONE

08:00:00

15

FARGO

09:45:00

15

FOR SAMA

11:30:00

15

THE GREEN KNIGHT

14:00:00

15

LAST MOMENT OF CLARITY

15:45:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

17:30:00

15

DEADLOCK

19:15:00

15

SUPERNOVA

21:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 9)

22:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 10)

23:00:00

15

BEING FRANK

Σάββατο

01:00:00

15

ELYSE

02:45:00

15

ANTI-LIFE

04:30:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

06:15:00

15

SUPERNOVA

08:00:00

K

TERRA WILLY

09:45:00

15

BEING FRANK

11:45:00

15

ELYSE

13:30:00

15

ANTI-LIFE

15:15:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

17:15:00

15

TEMPTING FATE

19:00:00

15

BLACKLIGHT

21:00:00

15

GRAND ISLE

23:00:00

18

AMERICAN GODS 3 (EP. 10)

Κυριακή

00:00:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

02:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

03:30:00

15

JFK

07:00:00

15

BLACKLIGHT

09:00:00

15

GRAND ISLE

11:00:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

13:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

15:00:00

15

JFK

18:30:00

15

OCCUPATION: RAINFALL

21:00:00

K

KING OTTO

22:45:00

15

SALVADOR

Δευτέρα

00:50:00

15

CARRINGTON

03:00:00

15

PHARAOH'S WAR

05:00:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

07:00:00

15

OCCUPATION: RAINFALL

09:15:00

K

KING OTTO

10:45:00

15

SALVADOR

12:50:00

15

CARRINGTON

15:00:00

15

PHARAOH'S WAR

17:00:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

19:00:00

15

WENDY WILLIAMS: THE MOVIE

21:00:00

15

WEDDING DAZE

22:45:00

15

DEUX (TWO OF US)

Τρίτη

00:30:00

12

FAMILY PICTURES

02:00:00

15

UNHINGED

03:30:00

15

THE BASKETBALL DIARIES

05:15:00

15

THE FROZEN GROUND

07:00:00

15

WENDY WILLIAMS: THE MOVIE

08:30:00

15

WEDDING DAZE

10:15:00

15

DEUX (TWO OF US)

12:00:00

12

FAMILY PICTURES

13:30:00

15

UNHINGED

15:15:00

15

THE BASKETBALL DIARIES

17:10:00

15

THE FROZEN GROUND

19:00:00

12

DE GAULLE

21:00:00

15

UNDER FIRE

23:15:00

15

PRINCESS OF THE ROW

Τετάρτη

00:45:00

15

MERMAIDS

02:35:00

15

END OF A GUN

04:05:00

12

LOVE TYPE D

05:40:00

15

COSMIC SIN

07:10:00

12

DE GAULLE

09:05:00

15

UNDER FIRE

11:15:00

15

PRINCESS OF THE ROW

12:45:00

15

MERMAIDS

14:40:00

15

END OF A GUN

16:10:00

12

LOVE TYPE D

17:55:00

15

COSMIC SIN

19:30:00

15

BEYOND THE SKY

21:00:00

12

RAMS

23:05:00

15

DEAD RECKONING

Πέμπτη

00:45:00

15

IGBY GOES DOWN

02:30:00

15

BLACK BEAR

04:15:00

15

BEING FRANK

06:15:00

15

BEYOND THE SKY

07:45:00

12

RAMS

10:00:00

15

DEAD RECKONING

11:45:00

15

IGBY GOES DOWN

13:30:00

15

BLACK BEAR

15:30:00

15

ULEE'S GOLD

17:30:00

15

BEING FRANK

19:30:00

15

A TALE OF TWO COREYS

21:00:00

15

RUNAWAY TRAIN

23:00:00

12

PERCY VS GOLIATH

Παρασκευή

00:45:00

12

THE ICE ROAD

02:35:00

12

LOVE IS LOVE IS LOVE

04:15:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

06:15:00

15

A TALE OF TWO COREYS

07:45:00

15

RUNAWAY TRAIN

09:40:00

12

PERCY VS GOLIATH

11:20:00

12

THE ICE ROAD

13:20:00

12

LOVE IS LOVE IS LOVE

15:00:00

15

THE BIRDCAGE

17:10:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

19:10:00

12

COLD BROOK

21:00:00

15

TO HAVE AND TO HOLD

22:45:00

K

KING OTTO

Σάββατο

00:15:00

12

ANNIE HALL

02:00:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

04:00:00

15

THE GREEN KNIGHT

06:15:00

12

COLD BROOK

08:00:00

K

UP AND AWAY

09:30:00

K

KING OTTO

11:15:00

12

ANNIE HALL

13:00:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

15:00:00

15

THE GREEN KNIGHT

17:15:00

15

10 MINUTES GONE

19:00:00

15

DR BIRD'S ADVICE FOR SAD POETS

21:00:00

15

LINE OF DESCENT

23:00:00

15

WEDDING DAZE

Κυριακή

00:45:00

18

LAW ABIDING CITIZEN

02:45:00

15

THE VEIL

04:15:00

15

FARGO

06:00:00

15

AXIS SALLY

08:00:00

15

LINE OF DESCENT

10:00:00

15

WEDDING DAZE

11:45:00

K

TERRA WILLY

13:30:00

15

THE VEIL

15:15:00

15

FARGO

17:00:00

15

AXIS SALLY

19:00:00

15

AMERICAN SIEGE

21:00:00

12

NO MAN'S LAND

23:00:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

Δευτέρα

00:45:00

15

SUPERNOVA

02:30:00

15

WHITNEY

04:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

05:30:00

12

THE CLARK SISTERS: FIRST LADIES OF GOSPEL

07:10:00

15

AMERICAN SIEGE

08:45:00

12

NO MAN'S LAND

10:45:00

K

HITLER VERSUS PICASSO AND THE OTHERS

12:30:00

15

SUPERNOVA

14:15:00

15

WHITNEY

16:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

17:35:00

12

THE CLARK SISTERS: FIRST LADIES OF GOSPEL

19:15:00

15

ANTI-LIFE

21:00:00

15

ISTHMUS

22:45:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

Τρίτη

00:30:00

15

FOR SAMA

02:15:00

15

THE RISING HAWK

04:15:00

15

ELYSE

05:50:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

07:20:00

15

ANTI-LIFE

08:55:00

15

ISTHMUS

10:15:00

15

ETE 85 (SUMMER OF '85)

12:00:00

15

FOR SAMA

13:45:00

15

THE RISING HAWK

16:00:00

15

ELYSE

17:45:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

19:20:00

15

TEMPTING FATE

21:00:00

15

JFK

Τετάρτη

00:30:00

15

THE BASKETBALL DIARIES

02:15:00

15

DEADLOCK

03:50:00

12

HOW TO TRAIN YOUR HUSBAND

05:20:00

K

10 STEPS TO LOVE

07:00:00

15

TEMPTING FATE

08:30:00

15

JFK

12:00:00

15

THE BASKETBALL DIARIES

14:00:00

15

DEADLOCK

15:45:00

12

HOW TO TRAIN YOUR HUSBAND

17:30:00

K

10 STEPS TO LOVE

19:15:00

15

GRAND ISLE

21:00:00

12

MISBEHAVIOUR

22:50:00

15

THE FROZEN GROUND

Πέμπτη

00:40:00

15

UNDER FIRE

02:50:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

04:50:00

K

KING OTTO

06:20:00

15

GRAND ISLE

08:00:00

12

MISBEHAVIOUR

09:45:00

15

THE FROZEN GROUND

11:30:00

15

UNDER FIRE

13:45:00

K

PETS UNITED

15:30:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

17:30:00

K

KING OTTO

19:00:00

15

THE ROOM

21:00:00

15

MERMAIDS

23:00:00

15

ULEE'S GOLD

Παρασκευή

01:00:00

12

RAMS

03:00:00

15

WENDY WILLIAMS: THE MOVIE

04:30:00

15

IGBY GOES DOWN

06:15:00

15

WEDDING DAZE

08:00:00

15

MERMAIDS

10:00:00

15

ULEE'S GOLD

12:00:00

12

RAMS

14:05:00

15

WENDY WILLIAMS: THE MOVIE

15:45:00

15

IGBY GOES DOWN

17:30:00

15

WEDDING DAZE

19:15:00

15

COSMIC SIN

21:00:00

15

BLACK BEAR

23:00:00

12

NO MAN'S LAND

Σάββατο

01:00:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

03:00:00

12

THE ICE ROAD

05:00:00

15

DEAD RECKONING

06:35:00

15

COSMIC SIN

08:05:00

K

THE DONKEY KING

10:00:00

12

NO MAN'S LAND

12:00:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

14:00:00

15

TRIGGER POINT

15:30:00

12

THE ICE ROAD

17:30:00

15

DEAD RECKONING

19:15:00

15

UNHINGED

21:00:00

12

LOVE TYPE D

22:45:00

15

ISTHMUS

Κυριακή

00:15:00

15

PHARAOH'S WAR

02:15:00

15

TO HAVE AND TO HOLD

03:45:00

15

A TALE OF TWO COREYS

05:15:00

15

PRINCESS OF THE ROW

06:45:00

15

UNHINGED

08:30:00

12

LOVE TYPE D

10:15:00

15

ISTHMUS

12:00:00

15

PHARAOH'S WAR

14:00:00

15

TO HAVE AND TO HOLD

15:45:00

15

A TALE OF TWO COREYS

17:30:00

15

PRINCESS OF THE ROW

19:15:00

15

END OF A GUN

21:00:00

15

I USED TO GO HERE

22:45:00

15

THE BIRDCAGE

Δευτέρα

00:45:00

12

LOVE IS LOVE IS LOVE

02:15:00

12

FAMILY PICTURES

03:45:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

05:30:00

15

BEYOND THE SKY

07:00:00

15

END OF A GUN

08:30:00

15

I USED TO GO HERE

10:00:00

15

THE BIRDCAGE

12:00:00

12

LOVE IS LOVE IS LOVE

13:45:00

12

FAMILY PICTURES

15:30:00

12

FAITH, HOPE AND LOVE

17:30:00

15

BEYOND THE SKY

19:00:00

15

RUNAWAY TRAIN

21:00:00

15

THE COLLEGE ADMISSIONS SCANDAL

22:45:00

15

THE GREEN KNIGHT

Τρίτη

01:00:00

15

FARGO

02:45:00

15

BEING FRANK

04:45:00

12

ANNIE HALL

06:30:00

15

RUNAWAY TRAIN

08:30:00

15

THE COLLEGE ADMISSIONS SCANDAL

10:00:00

15

THE GREEN KNIGHT

12:15:00

15

FARGO

14:00:00

15

BEING FRANK

16:00:00

12

ANNIE HALL

17:45:00

15

THE VEIL

19:20:00

15

WHITNEY

21:00:00

15

PIG

23:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

Τετάρτη

00:30:00

15

LINE OF DESCENT

02:30:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

04:30:00

15

AXIS SALLY

06:30:00

15

WHITNEY

08:00:00

15

PIG

09:50:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

11:20:00

15

LINE OF DESCENT

13:15:00

12

THE MADNESS OF KING GEORGE

15:15:00

15

AXIS SALLY

17:15:00

12

DE GAULLE

19:15:00

K

TERRA WILLY

21:00:00

12

ABE

22:45:00

15

ANTI-LIFE

Πέμπτη

00:30:00

15

JFK

04:00:00

15

TEMPTING FATE

06:00:00

12

NO MAN'S LAND

Πέμπτη