Το πρώτο και μοναδικό Κυπριακό 24ωρο υψηλής ευκρίνειας κανάλι ταινιών!

Το κανάλι Movies Best HD ξεχωρίζει για το τηλεοπτικό θέαμα του, προσφέροντας επιλογές μεγάλων blockbusters, κινηματογραφικών αφιερωμάτων και πρεμιέρων από τα μεγαλύτερα στούντιο της Αμερικής και του υπόλοιπου κόσμου, καθώς και επιτυχημένες τηλεοπτικές σειρές.

Οι απαιτητικοί λάτρεις της 7ης τέχνης μπορούν να απολαύσουν επίσης βραβευμένες ταινίες και αγαπημένες παραγωγές όλων των εποχών από το Χόλιγουντ και τον παγκόσμιο κινηματογράφο

Απολαύστε τις καλύτερες ταινίες στο Movies Best HD 24 ώρες το 24ωρο, επτά ημέρες την εβδομάδα, όλο τον χρόνο!

Το κανάλι διατίθεται στις πλατφόρμες Cablenet (θέση 101) και Cytavision (θέσεις 49 & 349).

Πρόγραμμα

Δευτέρα

00:30:00

15

QUEEN OF EARTH

02:00:00

15

PHARAOH'S WAR

04:00:00

15

JEXI

05:30:00

15

OFFICIAL SECRETS

07:30:00

15

TO HAVE AND TO HOLD

09:00:00

12

PERCY VS GOLIATH

10:45:00

15

CUT BANK

12:25:00

15

QUEEN OF EARTH

14:00:00

15

PHARAOH'S WAR

16:00:00

15

JEXI

17:30:00

15

OFFICIAL SECRETS

19:30:00

15

EGG

21:00:00

15

DEAD RECKONING

22:40:00

15

PRIDE

Τρίτη

00:40:00

15

BEING ROSE

02:05:00

15

BLACK BEAR

03:50:00

15

A CROOKED SOMEBODY

05:30:00

12

RBG

07:15:00

15

EGG

08:40:00

15

DEAD RECKONING

10:15:00

15

PRIDE

12:15:00

15

BEING ROSE

13:45:00

15

BLACK BEAR

15:45:00

15

A CROOKED SOMEBODY

17:30:00

12

RBG

19:15:00

15

DANGER ONE

21:00:00

12

LOVE TYPE D

22:45:00

K

THE BIGGEST LITTLE FARM

Τετάρτη

00:30:00

12

LIFE AT THESE SPEEDS

02:30:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

04:15:00

15

PRETTY WOMAN

06:30:00

15

DANGER ONE

08:15:00

12

LOVE TYPE D

10:00:00

K

THE BIGGEST LITTLE FARM

11:35:00

12

LIFE AT THESE SPEEDS

13:30:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

15:10:00

15

PRETTY WOMAN

17:15:00

15

CITIZENFOUR

19:20:00

15

JAWBONE

21:00:00

15

SNAKE EYES

22:45:00

12

MY FAKE FIANCE

Πέμπτη

00:15:00

15

PLAYING IT COOL

02:00:00

12

LITTLE MEN

03:30:00

12

TEA WITH THE DAMES

05:00:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

06:45:00

15

JAWBONE

08:30:00

15

SNAKE EYES

10:15:00

12

MY FAKE FIANCE

11:45:00

15

PLAYING IT COOL

13:30:00

12

LITTLE MEN

15:00:00

12

TEA WITH THE DAMES

16:45:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

18:45:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

21:00:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

23:00:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

Παρασκευή

00:30:00

18

FIGHT CLUB

03:00:00

15

THE ZERO THEOREM

05:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

06:30:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

08:45:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

10:30:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

12:00:00

K

JUNGLE BEAT

13:30:00

15

THE MAMBO KINGS

15:25:00

15

THE ZERO THEOREM

17:20:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

19:00:00

15

BLAZE

21:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 3)

22:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 4)

23:00:00

12

PERCY VS GOLIATH

Σάββατο

00:45:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

03:00:00

15

THE DAUGHTER

04:45:00

15

CROWN VIC

06:45:00

15

BLAZE

09:00:00

K

THE ELFKINS

10:45:00

12

PERCY VS GOLIATH

12:45:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

15:00:00

15

THE DAUGHTER

17:00:00

15

CROWN VIC

19:00:00

15

JIU JITSU

21:00:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

23:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 3)

Κυριακή

00:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 4)

01:00:00

15

DEAD RECKONING

02:45:00

15

HUMAN AFFAIRS

04:15:00

15

DEEP POWDER

06:00:00

12

THE WARDEN

08:00:00

15

JIU JITSU

10:00:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

11:45:00

15

DEAD RECKONING

13:30:00

15

HUMAN AFFAIRS

15:00:00

15

DEEP POWDER

17:00:00

12

THE WARDEN

19:00:00

K

ELLIOT THE LITTLEST REINDEER

21:00:00

12

MISBEHAVIOUR

23:00:00

15

WHAT IF

Δευτέρα

00:45:00

15

THE VIGIL

02:15:00

15

TANGERINES

03:45:00

15

LINE OF DUTY

05:30:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

07:00:00

K

ELLIOT THE LITTLEST REINDEER

08:30:00

12

MISBEHAVIOUR

10:30:00

15

WHAT IF

12:15:00

15

BOREALIS

14:00:00

15

TANGERINES

15:45:00

15

LINE OF DUTY

17:30:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

19:00:00

12

FAHIM

21:00:00

12

THE PREACHER'S WIFE

23:15:00

15

BOLGEN (THE WAVE)

Τρίτη

01:15:00

15

PRINCESS OF THE ROW

03:00:00

15

KILLERMAN

05:00:00

15

ALLAGASH

07:00:00

12

FAHIM

09:00:00

12

THE PREACHER'S WIFE

11:15:00

15

BOLGEN (THE WAVE)

13:15:00

15

PRINCESS OF THE ROW

15:00:00

15

KILLERMAN

17:00:00

15

ALLAGASH

18:40:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

21:00:00

12

PEARL HARBOR

Τετάρτη

00:05:00

12

HELLO SISTER, GOODBYE LIFE

01:45:00

15

LINE OF DESCENT

03:45:00

15

TOMBSTONE

06:00:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

08:15:00

12

PEARL HARBOR

11:15:00

12

HELLO SISTER, GOODBYE LIFE

12:45:00

15

LINE OF DESCENT

14:45:00

15

TOMBSTONE

17:00:00

15

SEIZED

18:35:00

15

JUST 6.5

21:00:00

18

GREEN ROOM

22:45:00

12

DEAD POETS SOCIETY

Πέμπτη

01:00:00

12

LOVE TYPE D

02:45:00

15

VERONICA GUERIN

04:30:00

12

SKJELVET (THE QUAKE)

06:20:00

12

PERCY VS GOLIATH

08:00:00

K

THE DONKEY KING

09:45:00

12

DEAD POETS SOCIETY

12:00:00

12

LOVE TYPE D

13:45:00

15

VERONICA GUERIN

15:30:00

12

SKJELVET (THE QUAKE)

17:30:00

12

PERCY VS GOLIATH

19:15:00

12

MCKELLEN: PLAYING THE PART

21:00:00

12

COLD BROOK

22:45:00

15

PRETTY WOMAN

Παρασκευή

00:45:00

15

SNAKE EYES

02:30:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

04:00:00

15

PLAYING IT COOL

05:35:00

15

DEAD RECKONING

07:05:00

12

MCKELLEN: PLAYING THE PART

08:40:00

12

COLD BROOK

10:25:00

15

PRETTY WOMAN

12:25:00

15

SNAKE EYES

14:05:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

15:35:00

15

PLAYING IT COOL

17:20:00

15

DEAD RECKONING

19:00:00

15

PHARAOH'S WAR

21:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 5)

22:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 6)

23:00:00

12

MISBEHAVIOUR

Σάββατο

01:00:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

02:45:00

18

FIGHT CLUB

05:15:00

12

TEA WITH THE DAMES

06:45:00

15

PHARAOH'S WAR

08:45:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

10:15:00

12

MISBEHAVIOUR

12:15:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

14:00:00

K

JUNGLE BEAT

15:30:00

15

LEGACY

17:30:00

12

TEA WITH THE DAMES

19:00:00

15

BLACK BEAR

21:00:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

23:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 5)

Κυριακή

00:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 6)

01:00:00

15

THE MAMBO KINGS

02:45:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

05:00:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

07:15:00

15

BLACK BEAR

09:15:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

11:15:00

15

THE MAMBO KINGS

13:05:00

12

MY FAKE FIANCE

14:45:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

17:00:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

19:15:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

21:00:00

12

SAINT JUDY

23:00:00

15

THE ZERO THEOREM

Δευτέρα

01:00:00

12

THE WARDEN

02:45:00

15

DEEP POWDER

04:30:00

15

CITIZENFOUR

06:30:00

15

DEATH OF A CHEERLEADER

08:00:00

12

SAINT JUDY

10:00:00

15

THE ZERO THEOREM

11:50:00

12

THE WARDEN

13:30:00

15

DEEP POWDER

15:10:00

15

CITIZENFOUR

17:15:00

15

ARKANSAS

19:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 1)

20:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 2)

21:00:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

22:45:00

15

THE DAUGHTER

Τρίτη

00:30:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

02:00:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

03:40:00

12

LITTLE MEN

05:05:00

15

BLAZE

07:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 1)

07:45:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 2)

08:30:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

10:15:00

15

THE DAUGHTER

12:00:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

13:45:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

15:30:00

12

LITTLE MEN

17:00:00

15

BLAZE

19:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 3)

20:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 4)

21:00:00

15

SURVIVE THE NIGHT

22:45:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

Τετάρτη

00:20:00

12

SECOND BEST

02:10:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

03:50:00

15

HUMAN AFFAIRS

05:20:00

15

TANGERINES

07:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 3)

07:45:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 4)

08:30:00

15

SURVIVE THE NIGHT

10:15:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

12:00:00

12

SECOND BEST

14:00:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

15:30:00

15

HUMAN AFFAIRS

17:00:00

15

TANGERINES

19:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 5)

20:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 6)

21:00:00

18

FACE / OFF

23:20:00

15

CROWN VIC

Πέμπτη

01:10:00

12

THE PREACHER'S WIFE

03:10:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

05:20:00

12

MISBEHAVIOUR

07:05:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 5)

07:50:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 6)

08:35:00

K

TERRA WILLY

10:15:00

15

CROWN VIC

12:15:00

12

THE PREACHER'S WIFE

14:30:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

17:00:00

12

MISBEHAVIOUR

19:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 7)

20:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 8)

21:00:00

15

VERONICA GUERIN

22:45:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

Παρασκευή

00:40:00

18

GREEN ROOM

02:15:00

12

HELLO SISTER, GOODBYE LIFE

03:45:00

12

LOVE TYPE D

05:20:00

12

FAHIM

07:05:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 7)

07:50:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 8)

08:35:00

15

VERONICA GUERIN

10:15:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

12:15:00

K

THE DONKEY KING

14:00:00

12

HELLO SISTER, GOODBYE LIFE

15:30:00

12

LOVE TYPE D

17:10:00

12

FAHIM

19:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 9)

20:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 10)

21:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 7)

22:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 8)

23:00:00

12

SAINT JUDY

Σάββατο

01:00:00

12

COLD BROOK

02:45:00

15

SNAKE EYES

04:30:00

15

JUST 6.5

07:00:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 9)

07:45:00

15

PROJECT BLUE BOOK 2 (EPISODE 10)

08:30:00

K

CATTLE HILL

09:40:00

12

SAINT JUDY

11:35:00

12

COLD BROOK

13:20:00

12

SKJELVET (THE QUAKE)

15:15:00

15

SNAKE EYES

17:00:00

15

JUST 6.5

19:25:00

15

PRINCESS OF THE ROW

21:00:00

K

A CHRISTMAS WISH IN HUDSON

23:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 7)

Κυριακή

00:00:00

18

AMERICAN GODS 2 (EP. 8)

01:00:00

15

LINE OF DUTY

02:45:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

04:30:00

12

MCKELLEN: PLAYING THE PART

06:15:00

15

PRINCESS OF THE ROW

08:00:00

K

A CHRISTMAS WISH IN HUDSON

10:00:00

12

PEARL HARBOR

13:05:00

15

LINE OF DUTY

15:00:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

17:00:00

12

MCKELLEN: PLAYING THE PART

19:00:00

15

LINE OF DESCENT

21:00:00

12

RAMS

23:10:00

15

PLAYING IT COOL

Δευτέρα

01:00:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

03:15:00

12

MY FAKE FIANCE

04:45:00

15

PRETTY WOMAN

06:45:00

15

LINE OF DESCENT

08:45:00

12

RAMS

11:00:00

15

PLAYING IT COOL

12:45:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

15:00:00

12

MY FAKE FIANCE

17:00:00

15

PRETTY WOMAN

19:05:00

12

THE WARDEN

21:00:00

K

CHRISTMAS A LA MODE

22:45:00

18

FIGHT CLUB

Τρίτη

01:15:00

12

PERCY VS GOLIATH

03:00:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

04:45:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

06:20:00

12

THE WARDEN

08:00:00

K

CHRISTMAS A LA MODE

09:30:00

K

JUNGLE BEAT

11:15:00

15

THE ROYAL TENENBAUMS

13:15:00

12

PERCY VS GOLIATH

15:00:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

17:00:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

18:45:00

12

DEAD POETS SOCIETY

21:00:00

12

LITTLE MEN

22:45:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

Τετάρτη

01:00:00

15

GIULIETTA DEGLI SPIRITI (JULIET OF THE SPIRITS)

03:15:00

15

DEAD RECKONING

04:50:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

06:45:00

12

DEAD POETS SOCIETY

09:00:00

12

LITTLE MEN

10:45:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

13:00:00

15

GIULIETTA DEGLI SPIRITI (JULIET OF THE SPIRITS)

15:30:00

15

DEAD RECKONING

17:15:00

K

THE CHRISTMAS TRAP

19:15:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

21:00:00

15

THE DAY SHALL COME

22:45:00

15

CITIZENFOUR

Πέμπτη

00:50:00

15

SURVIVE THE NIGHT

02:30:00

15

BLAZE

04:30:00

12

SAINT JUDY

06:30:00

15

THE DEVIL HAS A NAME

08:15:00

15

THE DAY SHALL COME

09:45:00

15

CITIZENFOUR

11:45:00

15

SURVIVE THE NIGHT

13:30:00

15

BLAZE

15:30:00

15

DEEP POWDER

17:15:00

12

SAINT JUDY

19:15:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

21:00:00

K

JOURNEY TO THE CHRISTMAS STAR

22:45:00

12

SECOND BEST

Παρασκευή

00:35:00

18

FACE / OFF

03:00:00

K

A CHRISTMAS WISH IN HUDSON

04:45:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

06:30:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

08:15:00

K

JOURNEY TO THE CHRISTMAS STAR

09:45:00

12

SECOND BEST

11:45:00

12

ONE NIGHT IN ISTANBUL

13:30:00

K

TERRA WILLY

15:15:00

K

A CHRISTMAS WISH IN HUDSON

17:00:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

18:45:00

12

THE PREACHER'S WIFE

21:00:00

K

BAKING SPIRITS BRIGHT

22:45:00

12

RAMS

Σάββατο

00:50:00

12

FAHIM

02:45:00

18

GREEN ROOM

04:30:00

12

WHAT'S EATING GILBERT GRAPE

06:30:00

12

THE PREACHER'S WIFE

08:35:00

K

BAKING SPIRITS BRIGHT

10:10:00

12

RAMS

12:15:00

12

FAHIM

14:10:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

15:40:00

K

THE DONKEY KING

17:30:00

12

WHAT'S EATING GILBERT GRAPE

19:30:00

K

CHRISTMAS AT CATTLE HILL

21:00:00

K

CHRISTMAS AT DOLLYWOOD

22:45:00

K

CHRISTMAS A LA MODE

Κυριακή

00:30:00

12

EVITA

03:00:00

12

COLD BROOK

04:45:00

12

HELLO SISTER, GOODBYE LIFE

06:30:00

K

CHRISTMAS AT CATTLE HILL

07:45:00

K

CHRISTMAS AT DOLLYWOOD

09:15:00

K

CHRISTMAS A LA MODE

11:00:00

12

EVITA

13:30:00

K

THE ELFKINS

15:00:00

12

COLD BROOK

17:00:00

12

HELLO SISTER, GOODBYE LIFE

19:00:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

21:00:00

12

FATIMA

23:00:00

12

LOVE TYPE D

Δευτέρα

00:45:00

15

KILLERMAN

02:45:00

12

MCKELLEN: PLAYING THE PART

04:30:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

06:00:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

08:15:00

K

LOVE AT THE CHRISTMAS TABLE

09:45:00

12

FATIMA

11:45:00

12

LOVE TYPE D

13:30:00

12

MCKELLEN: PLAYING THE PART

15:15:00

15

YOU CAN'T TAKE MY DAUGHTER

17:00:00

15

GLI ANNI PIU BELLI (THE BEST YEARS)

19:20:00

12

TEA WITH THE DAMES

21:00:00

12

DEAD POETS SOCIETY

23:15:00

15

SNAKE EYES

Τρίτη

01:00:00

15

HUMAN AFFAIRS

02:30:00

12

MISBEHAVIOUR

04:30:00

15

TANGERINES

06:15:00

12

TEA WITH THE DAMES

08:00:00

12

DEAD POETS SOCIETY

10:15:00

15

SNAKE EYES

12:00:00

15

HUMAN AFFAIRS

13:30:00

12

MISBEHAVIOUR

15:30:00

15

TANGERINES

17:15:00

15

LINE OF DUTY

19:00:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

21:00:00

12

MY FAKE FIANCE

22:45:00

15

VERONICA GUERIN

Τετάρτη

00:30:00

K

JOURNEY TO THE CHRISTMAS STAR

01:50:00

12

THE WARDEN

03:30:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

05:45:00

K

A CHRISTMAS WISH IN HUDSON

07:15:00

15

AN ACCEPTABLE LOSS

09:00:00

12

MY FAKE FIANCE

10:30:00

15

VERONICA GUERIN

12:15:00

K

JOURNEY TO THE CHRISTMAS STAR

13:40:00

12

THE WARDEN

15:20:00

15

LE VIRGEN DE AGUSTO (THE AUGUST VIRGIN)

17:35:00

K

A CHRISTMAS WISH IN HUDSON

19:10:00

12

SECOND BEST

21:00:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

23:00:00

K

BAKING SPIRITS BRIGHT

Πέμπτη

00:45:00

12

LITTLE MEN

02:15:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

04:30:00

12

RAMS

06:35:00

12

SECOND BEST

08:30:00

15

WAITING FOR THE BARBARIANS

10:30:00

K

BAKING SPIRITS BRIGHT

12:00:00

12

LITTLE MEN

13:30:00

15

WHEN A MAN LOVES A WOMAN

15:45:00

15

THE CYBERBULLY

17:00:00

12

RAMS

19:15:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

21:00:00

15

BLAZE

23:00:00

K

CHRISTMAS AT DOLLYWOOD

Παρασκευή

00:30:00

15

THE DAY SHALL COME

02:00:00

15

CROWN VIC

04:00:00

15

SURVIVE THE NIGHT

05:30:00

K

CHRISTMAS A LA MODE

07:00:00

K

WRAPPED UP IN CHRISTMAS

08:30:00

15

BLAZE

10:30:00

K

CHRISTMAS AT DOLLYWOOD

12:00:00

15

THE DAY SHALL COME

13:30:00

15

CROWN VIC

15:30:00

15

SURVIVE THE NIGHT

17:15:00

K

CHRISTMAS A LA MODE

19:00:00

15

PRETTY WOMAN

21:00:00

K

A VERY CHARMING CHRISTMAS TOWN

22:35:00

12

FATIMA

Σάββατο

00:35:00

15

THE REVENANT

03:15:00

18

FACE / OFF

05:30:00

15

THE ROYAL TENENBAUMS

Πέμπτη