Το κανάλι Cablenet Cinema προβάλλει καινούριες ταινίες, τηλεοπτικές σειρές και μίνι-σειρές σε πρώτη προβολή, πάντα σε υψηλή ευκρίνεια και σε αποκλειστικότητα. Με δυνατές ταινίες από τον αμερικανικό και ευρωπαϊκό κινηματογράφο, το πρόγραμμα του καναλιού απευθύνεται σε όλα τα γούστα.

Το κανάλι είναι διαθέσιμο στην πλατφόρμα της Cablenet (θέση 111).

Η Mesimvria Enterprises Ltd προμηθεύει το πρόγραμμα του καναλιού Cablenet Cinema και προσφέρει υπηρεσίες ροής, υποτιτλισμού, προγραμματισμού και on-air look.

Πρόγραμμα

Δευτέρα

01:30:00

12

HACKERS

03:15:00

12

CITY SLACKER

04:45:00

15

HIGHER POWER

06:20:00

15

SENIOR MOMENT

08:00:00

15

MOMMY GROUP MURDER

09:30:00

15

CHEF

11:30:00

12

RUNAWAY JURY

13:45:00

12

HACKERS

15:45:00

12

CITY SLACKER

17:30:00

15

SENIOR MOMENT

19:15:00

12

DOWN WITH LOVE

21:15:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

23:00:00

15

99 HOMES

Τρίτη

01:00:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

03:00:00

18

ONCE UPON A TIME IN AMERICA

06:45:00

12

DOWN WITH LOVE

08:30:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

10:15:00

15

99 HOMES

12:15:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

14:15:00

K

FIREHOUSE DOG

16:15:00

K

PEGASUS: PONY WITH A BROKEN WING

17:50:00

15

STANDING UP, FALLING DOWN

19:30:00

12

THE DARKEST HOUR

21:15:00

15

DYING TO BE YOU

23:00:00

15

BOOKSMART

Τετάρτη

00:50:00

12

SPEECHLESS

02:35:00

15

I WAS LORENA BOBBITT

04:15:00

12

TIMECRAFTERS: THE TREASURE OF PIRATE'S COVE

06:00:00

K

IN THE BOTTLE

07:30:00

12

THE DARKEST HOUR

09:10:00

15

DYING TO BE YOU

10:50:00

15

BOOKSMART

12:40:00

12

SPEECHLESS

14:30:00

15

I WAS LORENA BOBBITT

16:15:00

12

TIMECRAFTERS: THE TREASURE OF PIRATE'S COVE

18:00:00

K

IN THE BOTTLE

19:30:00

15

UNFINISHED BUSINESS

21:15:00

15

WALKER PAYNE

23:20:00

15

THE NEIGHBOR IN THE WINDOW

Πέμπτη

01:00:00

15

RUNNER RUNNER

02:35:00

15

OLA DE CRIMENES (WAVE OF CRIMES)

04:15:00

15

INFINITELY POLAR BEAR

05:45:00

15

FATMAN

07:30:00

15

UNFINISHED BUSINESS

09:00:00

15

WALKER PAYNE

11:00:00

15

THE NEIGHBOR IN THE WINDOW

12:30:00

15

RUNNER RUNNER

14:05:00

15

OLA DE CRIMENES (WAVE OF CRIMES)

15:50:00

15

INFINITELY POLAR BEAR

17:30:00

15

FATMAN

19:15:00

15

PERSONAL EFFECTS

21:15:00

15

DREAMLAND

23:05:00

12

CARE

Παρασκευή

00:45:00

15

HONEST THIEF

02:30:00

15

THE COMEBACK TRAIL

04:15:00

12

AD ASTRA

06:15:00

12

LOVE, WEDDINGS & OTHER DISASTERS

08:00:00

15

PERSONAL EFFECTS

10:00:00

15

DREAMLAND

11:45:00

15

HONEST THIEF

13:30:00

15

THE COMEBACK TRAIL

15:20:00

12

AD ASTRA

17:30:00

12

LOVE, WEDDINGS & OTHER DISASTERS

19:15:00

15

CHEF

21:15:00

15

FIELD PUNISHMENT NO. 1

23:00:00

15

THE FIRST (EP. 6)

Σάββατο

00:00:00

12

CAMBIO TUTTO (SAY IT LOUD!)

01:45:00

15

TANNER HALL

03:30:00

15

MOMMY GROUP MURDER

05:30:00

12

BLITHE SPIRIT

07:30:00

15

CHEF

09:30:00

15

FIELD PUNISHMENT NO. 1

11:15:00

12

CAMBIO TUTTO (SAY IT LOUD!)

13:00:00

15

TANNER HALL

15:00:00

15

MOMMY GROUP MURDER

16:45:00

12

BLITHE SPIRIT

18:35:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

20:15:00

15

THE FIRST (EP. 6)

21:15:00

15

THE FIRST (EP. 7)

22:15:00

12

THE HUSTLE

Κυριακή

00:00:00

12

O QUE ARDE (FIRE WILL COME)

01:45:00

12

HOW TO MURDER YOUR WIFE

03:45:00

15

HELL OR HIGH WATER

04:45:00

12

NOAH

07:15:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

09:00:00

12

THE HUSTLE

11:00:00

12

O QUE ARDE (FIRE WILL COME)

12:45:00

12

HOW TO MURDER YOUR WIFE

15:00:00

15

HELL OR HIGH WATER

17:00:00

12

NOAH

19:30:00

15

DYING TO BE YOU

21:15:00

12

DEAR JOHN

23:15:00

15

CHANGELAND

Δευτέρα

00:45:00

15

REVERSAL OF FORTUNE

02:35:00

12

THE WIPERS TIMES

04:10:00

12

OVERBOARD

06:00:00

15

3022

07:30:00

15

DYING TO BE YOU

09:00:00

12

DEAR JOHN

10:50:00

15

CHANGELAND

12:20:00

15

REVERSAL OF FORTUNE

14:15:00

12

THE WIPERS TIMES

15:55:00

12

OVERBOARD

17:50:00

15

3022

19:30:00

15

SIN SENAS PARTICULARES (IDENTIFYING FEATURES)

21:15:00

15

MONSTROUS

23:00:00

15

RUN

Τρίτη

00:45:00

12

THE BUTLER

03:00:00

15

HEAT

06:00:00

15

ALONE

08:00:00

15

SIN SENAS PARTICULARES (IDENTIFYING FEATURES)

10:00:00

15

MONSTROUS

11:45:00

12

THE BUTLER

14:15:00

15

HEAT

17:15:00

15

ALONE

19:00:00

12

RUNAWAY JURY

21:15:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

23:15:00

12

THE SECRET: DARE TO DREAM

Τετάρτη

01:05:00

15

SILK ROAD

03:00:00

15

TRUE STORY

04:40:00

15

INTO THE BLUE

06:30:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

08:00:00

12

RUNAWAY JURY

10:05:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

12:00:00

12

THE SECRET: DARE TO DREAM

13:50:00

15

TRUE STORY

15:35:00

15

INTO THE BLUE

17:35:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

19:15:00

15

LA MISMA SANGRE (COMMON BLOOD)

21:15:00

15

MEET BILL

23:00:00

15

DEATH SAVED MY LIFE

Πέμπτη

00:45:00

12

THE DARKEST HOUR

02:30:00

K

IN THE BOTTLE

04:00:00

15

CHEF

06:00:00

15

I SEE YOU

08:00:00

15

LA MISMA SANGRE (COMMON BLOOD)

10:00:00

15

MEET BILL

11:45:00

15

DEATH SAVED MY LIFE

13:30:00

12

THE DARKEST HOUR

15:15:00

K

IN THE BOTTLE

16:40:00

15

CHEF

18:45:00

15

AVANTI!

21:15:00

15

THE FOUNTAIN

23:00:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

Παρασκευή

00:30:00

12

DOWN WITH LOVE

02:15:00

12

JUST MY LUCK

04:00:00

12

A LITTLE SOMETHING FOR YOUR BIRTHDAY

05:35:00

15

SOMETHING WILD

07:30:00

15

AVANTI!

10:00:00

15

THE FOUNTAIN

11:50:00

12

DOWN WITH LOVE

13:40:00

12

JUST MY LUCK

15:30:00

12

A LITTLE SOMETHING FOR YOUR BIRTHDAY

17:15:00

15

SOMETHING WILD

19:15:00

12

DEAR JOHN

21:15:00

15

SLEEPING WITH DANGER

23:00:00

15

THE FIRST (EP. 7)

Σάββατο

00:00:00

15

THE LAST JOB

02:00:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

04:00:00

15

DYING TO BE YOU

05:45:00

15

DREAMLAND

07:30:00

12

DEAR JOHN

09:30:00

15

SLEEPING WITH DANGER

11:10:00

15

THE LAST JOB

13:00:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

15:00:00

15

DYING TO BE YOU

16:40:00

15

DREAMLAND

18:30:00

15

OLA DE CRIMENES (WAVE OF CRIMES)

20:15:00

15

THE FIRST (EP. 7)

21:15:00

15

THE FIRST (EP. 8)

22:15:00

12

FAST COLOR

Κυριακή

00:05:00

15

THE INTERNSHIP

02:05:00

12

MY SUPER EX-GIRLFRIEND

03:40:00

15

99 HOMES

05:30:00

15

TARGET NUMBER ONE

07:35:00

15

OLA DE CRIMENES (WAVE OF CRIMES)

09:15:00

12

FAST COLOR

11:05:00

15

THE INTERNSHIP

13:15:00

12

MY SUPER EX-GIRLFRIEND

15:00:00

15

99 HOMES

17:00:00

15

TARGET NUMBER ONE

19:10:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

21:15:00

15

GONE

23:00:00

12

BLITHE SPIRIT

Δευτέρα

00:45:00

12

THE BOY, THE DOG AND THE CLOWN

02:20:00

15

THE CHINESE WIDOW

04:00:00

12

HOW TO MURDER YOUR WIFE

06:00:00

15

MIDNIGHT IN THE SWITCHGRASS

07:45:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

09:45:00

15

GONE

11:30:00

12

BLITHE SPIRIT

13:30:00

15

THE CHINESE WIDOW

15:25:00

12

HOW TO MURDER YOUR WIFE

17:30:00

15

MIDNIGHT IN THE SWITCHGRASS

19:30:00

15

MEET BILL

21:15:00

K

THE BRA

23:00:00

15

INFINITELY POLAR BEAR

Τρίτη

00:35:00

15

PARADISE COVE

02:30:00

15

THE NEIGHBOR IN THE WINDOW

04:00:00

12

FOUR KIDS AND IT

06:00:00

15

SPIDER IN THE WEB

08:00:00

15

MEET BILL

09:45:00

K

THE BRA

11:30:00

15

INFINITELY POLAR BEAR

13:30:00

15

THE NEIGHBOR IN THE WINDOW

15:30:00

12

FOUR KIDS AND IT

17:30:00

15

SPIDER IN THE WEB

19:30:00

15

CHANGELAND

21:15:00

15

10,000 KM

23:10:00

15

ALONE

Τετάρτη

01:00:00

15

BLIND

03:00:00

12

FAME

05:00:00

15

RUN

06:30:00

15

MONSTROUS

08:15:00

15

CHANGELAND

09:45:00

15

ALONE

11:35:00

15

BLIND

13:30:00

12

FAME

15:30:00

15

RUN

17:30:00

15

MONSTROUS

19:30:00

15

SLEEPING WITH DANGER

21:15:00

15

THE STAND IN

23:05:00

15

MOMMY GROUP MURDER

Πέμπτη

00:45:00

12

RUNAWAY JURY

03:00:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

04:30:00

12

DEAR JOHN

06:15:00

15

SILK ROAD

08:15:00

15

SLEEPING WITH DANGER

09:45:00

15

THE STAND IN

11:30:00

12

RUNAWAY JURY

13:45:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

15:30:00

12

DEAR JOHN

17:30:00

15

SILK ROAD

19:35:00

12

RIFKIN’S FESTIVAL

21:15:00

15

AMERICAN PASTORAL

23:15:00

15

LA MISMA SANGRE (COMMON BLOOD)

Παρασκευή

01:15:00

15

SENIOR MOMENT

02:50:00

15

INTO THE BLUE

04:40:00

15

TRUE STORY

06:20:00

15

HIGH GROUND

08:10:00

12

RIFKIN’S FESTIVAL

09:50:00

15

AMERICAN PASTORAL

11:45:00

15

LA MISMA SANGRE (COMMON BLOOD)

13:45:00

15

INTO THE BLUE

15:45:00

15

TRUE STORY

17:30:00

15

HIGH GROUND

19:30:00

15

GONE

21:15:00

15

A MURDER TO REMEMBER

23:00:00

15

THE FIRST (EP. 8)

Σάββατο

00:00:00

15

THE RUSSIA HOUSE

02:15:00

12

DOWN WITH LOVE

04:00:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

06:00:00

15

THE FOUNTAIN

07:40:00

15

GONE

09:20:00

15

A MURDER TO REMEMBER

11:00:00

15

THE RUSSIA HOUSE

13:10:00

12

DOWN WITH LOVE

15:00:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

17:05:00

15

THE FOUNTAIN

18:50:00

K

IN THE BOTTLE

20:15:00

15

THE FIRST (EP. 8)

21:15:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 1)

22:15:00

12

THE BUTLER

Κυριακή

00:30:00

15

SOMETHING WILD

02:30:00

12

A LITTLE SOMETHING FOR YOUR BIRTHDAY

04:15:00

15

MEET BILL

06:00:00

12

JUST MY LUCK

07:45:00

K

IN THE BOTTLE

09:15:00

12

THE BUTLER

11:30:00

15

SOMETHING WILD

13:30:00

12

A LITTLE SOMETHING FOR YOUR BIRTHDAY

15:15:00

15

MEET BILL

17:15:00

12

JUST MY LUCK

19:15:00

15

10,000 KM

21:15:00

12

ITHACA

23:00:00

15

DREAMLAND

Δευτέρα

00:45:00

15

OLA DE CRIMENES (WAVE OF CRIMES)

02:30:00

15

THE INTERNSHIP

04:30:00

12

FAST COLOR

06:15:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

07:45:00

15

10,000 KM

09:30:00

12

ITHACA

11:15:00

15

DREAMLAND

13:05:00

15

THE INTERNSHIP

15:15:00

12

FAST COLOR

17:15:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

19:00:00

15

TARGET NUMBER ONE

21:15:00

15

VC ANDREWS' HEAVEN

23:00:00

15

CHEF

Τρίτη

01:00:00

15

I SEE YOU

02:45:00

15

DEATH SAVED MY LIFE

04:15:00

15

SLEEPING WITH DANGER

05:45:00

15

THE CHINESE WIDOW

07:20:00

15

TARGET NUMBER ONE

09:25:00

15

VC ANDREWS' HEAVEN

10:55:00

15

CHEF

12:50:00

15

I SEE YOU

14:35:00

15

DEATH SAVED MY LIFE

16:05:00

15

SLEEPING WITH DANGER

17:40:00

15

THE CHINESE WIDOW

19:25:00

12

BLITHE SPIRIT

21:15:00

15

HAP (HOPE)

23:35:00

15

MIDNIGHT IN THE SWITCHGRASS

Τετάρτη

01:20:00

15

SPIDER IN THE WEB

03:15:00

15

PARADISE COVE

05:00:00

12

THE SECRET: DARE TO DREAM

06:45:00

K

THE BRA

08:15:00

12

BLITHE SPIRIT

10:00:00

15

HAP (HOPE)

12:15:00

15

SPIDER IN THE WEB

14:15:00

15

PARADISE COVE

16:05:00

12

THE SECRET: DARE TO DREAM

18:00:00

K

THE BRA

19:35:00

15

A MURDER TO REMEMBER

21:15:00

12

A WALK TO REMEMBER

23:05:00

15

DYING TO BE YOU

Πέμπτη

00:45:00

15

CHANGELAND

02:15:00

15

MONSTROUS

03:45:00

15

GONE

05:30:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

07:30:00

15

A MURDER TO REMEMBER

09:00:00

12

A WALK TO REMEMBER

10:50:00

15

DYING TO BE YOU

12:30:00

15

CHANGELAND

14:05:00

15

MONSTROUS

15:45:00

15

GONE

17:30:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

19:30:00

12

MY SUPER EX-GIRLFRIEND

21:15:00

15

BREATHE IN

23:00:00

12

HOW TO MURDER YOUR WIFE

Παρασκευή

01:00:00

15

THE STAND IN

02:45:00

15

ABOVE SUSPICION

04:30:00

15

THE LAST JOB

06:15:00

15

BLIND

08:00:00

12

MY SUPER EX-GIRLFRIEND

09:45:00

15

BREATHE IN

11:30:00

12

HOW TO MURDER YOUR WIFE

13:35:00

15

THE STAND IN

15:30:00

15

THE LAST JOB

17:30:00

15

BLIND

19:30:00

12

ITHACA

21:15:00

15

CIRCLE OF DECEPTION

23:00:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 1)

Σάββατο

00:00:00

12

FAME

02:00:00

15

SILK ROAD

04:00:00

15

10,000 KM

05:45:00

15

AMERICAN PASTORAL

07:35:00

12

ITHACA

09:05:00

15

CIRCLE OF DECEPTION

10:45:00

12

FAME

12:40:00

15

SILK ROAD

14:40:00

15

10,000 KM

16:30:00

15

AMERICAN PASTORAL

18:30:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

20:15:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 1)

21:15:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 2)

22:15:00

12

RIFKIN’S FESTIVAL

Κυριακή

00:00:00

15

INTO THE BLUE

02:00:00

15

INFINITELY POLAR BEAR

03:45:00

15

LA MISMA SANGRE (COMMON BLOOD)

05:45:00

15

TRUE STORY

07:30:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

09:15:00

12

RIFKIN’S FESTIVAL

11:00:00

15

INTO THE BLUE

13:00:00

15

INFINITELY POLAR BEAR

14:45:00

15

LA MISMA SANGRE (COMMON BLOOD)

16:45:00

15

TRUE STORY

18:45:00

15

HAP (HOPE)

21:15:00

15

THE LINCOLN LAWYER

23:20:00

15

THE FOUNTAIN

Δευτέρα

01:05:00

K

IN THE BOTTLE

02:30:00

15

ALONE

04:30:00

15

SOMETHING WILD

06:30:00

15

HAP (HOPE)

08:45:00

15

THE LINCOLN LAWYER

10:45:00

15

THE FOUNTAIN

12:30:00

K

IN THE BOTTLE

14:00:00

15

ALONE

15:45:00

15

SOMETHING WILD

17:45:00

15

RUN

19:25:00

12

A WALK TO REMEMBER

21:15:00

15

VC ANDREWS' DARK ANGEL

23:00:00

12

DEAR JOHN

Τρίτη

01:00:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

02:30:00

15

MOMMY GROUP MURDER

04:00:00

15

A MURDER TO REMEMBER

05:45:00

12

A LITTLE SOMETHING FOR YOUR BIRTHDAY

07:30:00

12

A WALK TO REMEMBER

09:15:00

15

VC ANDREWS' DARK ANGEL

10:50:00

12

DEAR JOHN

12:45:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

14:20:00

15

MOMMY GROUP MURDER

16:00:00

15

A MURDER TO REMEMBER

17:40:00

12

A LITTLE SOMETHING FOR YOUR BIRTHDAY

19:25:00

15

DREAMLAND

21:15:00

15

UNDER THE TREE

23:00:00

15

AVANTI!

Τετάρτη

01:30:00

12

JUST MY LUCK

03:30:00

15

THE INTERNSHIP

05:30:00

15

VC ANDREWS' HEAVEN

07:30:00

15

DREAMLAND

09:15:00

15

UNDER THE TREE

11:00:00

15

AVANTI!

13:30:00

12

JUST MY LUCK

15:30:00

15

THE INTERNSHIP

17:40:00

15

VC ANDREWS' HEAVEN

19:30:00

15

CIRCLE OF DECEPTION

21:15:00

12

HENRY POOLE IS HERE

23:05:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

Πέμπτη

01:05:00

12

BLITHE SPIRIT

02:45:00

K

THE BRA

04:15:00

12

ITHACA

05:45:00

12

FAST COLOR

07:25:00

15

CIRCLE OF DECEPTION

09:00:00

12

HENRY POOLE IS HERE

10:40:00

15

PAULO COEHLO'S BEST STORY

12:40:00

12

BLITHE SPIRIT

14:25:00

K

THE BRA

16:00:00

12

ITHACA

17:35:00

12

FAST COLOR

19:25:00

15

MIDNIGHT IN THE SWITCHGRASS

21:15:00

15

NO ESCAPE

23:05:00

15

MEET BILL

Παρασκευή

00:45:00

15

I WAS LORENA BOBBITT

02:20:00

12

FOUR KIDS AND IT

04:10:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

06:00:00

15

PARADISE COVE

07:45:00

15

MIDNIGHT IN THE SWITCHGRASS

09:35:00

15

NO ESCAPE

11:30:00

15

MEET BILL

13:15:00

12

FOUR KIDS AND IT

15:15:00

12

FIGHTING WITH MY FAMILY

17:15:00

15

PARADISE COVE

19:10:00

15

THE LINCOLN LAWYER

21:15:00

15

A HOUSE ON FIRE

23:00:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 2)

Σάββατο

00:00:00

15

THE CHINESE WIDOW

01:40:00

15

TARGET NUMBER ONE

03:45:00

15

HAP (HOPE)

05:50:00

15

BREATHE IN

07:25:00

15

THE LINCOLN LAWYER

09:25:00

15

A HOUSE ON FIRE

11:00:00

15

THE CHINESE WIDOW

12:40:00

15

TARGET NUMBER ONE

14:50:00

15

HAP (HOPE)

17:00:00

15

BREATHE IN

18:40:00

15

MONSTROUS

20:25:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 2)

21:15:00

15

KILLING EVE 3 (EP. 3)

22:15:00

12

THE SECRET: DARE TO DREAM

Κυριακή

00:05:00

15

SPIDER IN THE WEB

02:00:00

15

SLEEPING WITH DANGER

03:30:00

15

CHEF

05:25:00

12

A WALK TO REMEMBER

07:05:00

12

DOWN WITH LOVE

08:45:00

12

THE SECRET: DARE TO DREAM

10:35:00

15

SPIDER IN THE WEB

12:30:00

15

SLEEPING WITH DANGER

14:00:00

15

CHEF

16:00:00

12

A WALK TO REMEMBER

17:45:00

12

DOWN WITH LOVE

19:35:00

15

UNDER THE TREE

21:15:00

15

STREAMLINE

23:00:00

15

AMERICAN PASTORAL

Δευτέρα

01:00:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

02:35:00

15

THE LAST JOB

04:15:00

12

RIFKIN’S FESTIVAL

05:50:00

15

INTO THE BLUE

07:40:00

15

UNDER THE TREE

09:10:00

15

STREAMLINE

10:40:00

15

AMERICAN PASTORAL

12:30:00

15

LA MANCHA NEGRA (BLACK STAIN)

14:05:00

15

THE LAST JOB

15:50:00

12

RIFKIN’S FESTIVAL

17:30:00

15

INTO THE BLUE

19:25:00

12

HENRY POOLE IS HERE

21:15:00

15

VC ANDREWS' FALLEN HEARTS

23:00:00

15

GONE

Τρίτη

00:45:00

15

TRUE STORY

02:30:00

15

DYING TO BE YOU

04:05:00

15

CIRCLE OF DECEPTION

05:45:00

15

THE STAND IN

07:30:00

12

HENRY POOLE IS HERE

09:15:00

15

VC ANDREWS' FALLEN HEARTS

10:45:00

15

GONE

12:30:00

15

TRUE STORY

14:20:00

15

DYING TO BE YOU

16:00:00

15

CIRCLE OF DECEPTION

17:40:00

15

THE STAND IN

19:30:00

15

THE FOUNTAIN

21:15:00

15

3 BODAS DE MAS (3 MANY WEDDINGS)

23:05:00

12

MY SUPER EX-GIRLFRIEND

Τετάρτη

00:45:00

15

HIGH GROUND

02:35:00

15

SOMETHING WILD

04:30:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

06:00:00

15

VC ANDREWS' DARK ANGEL

07:30:00

15

THE FOUNTAIN

09:05:00

15

3 BODAS DE MAS (3 MANY WEDDINGS)

10:45:00

12

MY SUPER EX-GIRLFRIEND

12:30:00

15

HIGH GROUND

14:30:00

15

SOMETHING WILD

16:30:00

15

GALENTINE'S DAY NIGHTMARE

18:00:00

15

VC ANDREWS' DARK ANGEL

19:35:00

15

A HOUSE ON FIRE

21:15:00

15

RUN

23:00:00

15

10,000 KM

Πέμπτη

00:45:00

15

DREAMLAND

02:30:00

15

VC ANDREWS' HEAVEN

04:00:00

15

THE LINCOLN LAWYER

06:00:00

15

THE INTERNSHIP

Πέμπτη